Skocz do zawartości

SG 2003 Jak zamontować telefon...


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, może z tych głupszych ...

 

Ale.. Jak montujecie telefony w swoich Foresterach, żeby "widzieć" nawigację cały czas?

 

Zazwyczaj montowałem sobie uchwyt na kratkę, ale w Foresterze, klima w "auto" daje tak ostro, że kratkę środkową trzeba przechylić do góry, więc montaż w kratkę odpada.

 

Jaka jest inna bezinwazyjna opcja dla telefonu, żeby był pod ręką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, soolek napisał:

Pytanie, może z tych głupszych ...

 

Ale.. Jak montujecie telefony w swoich Foresterach, żeby "widzieć" nawigację cały czas?

 

Zazwyczaj montowałem sobie uchwyt na kratkę, ale w Foresterze, klima w "auto" daje tak ostro, że kratkę środkową trzeba przechylić do góry, więc montaż w kratkę odpada.

 

Jaka jest inna bezinwazyjna opcja dla telefonu, żeby był pod ręką?

 

Nie ma zdjęcia z nowym radiem, ale ważne żeby był slot na CD :D  przewiń sobie do 7:19

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś podobnego do tego:
https://m.euro.com.pl/uchwyty-do-telefonow/hama-00178257.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwq832BRA5EiwACvCWsREcdIP03x2eUB1zqJ24iaHasYVIeeDPWvXk4OJ8zao47LD287BvBhoChzsQAvD_BwE

Z tym że przez dłuższy czas te gumki które wchodzą w kratkę się zużyły. Usunąłem je, dorwałem długa śrubkę M3 i blaszkę taka aby przeszła przez kratki i zwyczajnie jest to przykręcone teraz. Kratka nie wygięta telefon się trzyma itd.
Ktoś kiedyś napisał że fajnie trzyma się telefon gdy postawisz go między klapką schowka na górze deski a zamkiem tegoż schowka. Sprawdziłem w SF to działa. W SG jest chyba podobny bardzo schowek i też ten patent zadziała. Tylko jeden minus ładowarki nie podepniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, soolek napisał:

Ale.. Jak montujecie telefony w swoich Foresterach, żeby "widzieć" nawigację cały czas?

uchwyt magnetyczny w kratce

5 godzin temu, soolek napisał:

Zazwyczaj montowałem sobie uchwyt na kratkę, ale w Foresterze, klima w "auto" daje tak ostro, że kratkę środkową trzeba przechylić do góry, więc montaż w kratkę odpada.

przestawiasz nawiew na nogi+szybę i nie ma problemu. Boczne kratki i tak dmuchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

 

Nie ma zdjęcia z nowym radiem, ale ważne żeby był slot na CD :D  przewiń sobie do 7:19

 

 

 

Ha ha. Dobre to to :D

Oglądałem wcześniej ten filmik ze 2 razy i jakoś nie zostało mi w pamięci to rozwiązanie, a tu patrz - idealne :yahoo:

 

 

Dzięki Panowie za podpowiedzi.

 

Muszę coś podumać. Najgorsze, że człowiek ma jakieś swoje głupie nawyki, czy estetyczne nawyki, które teraz będzie musiał zmienić :upside-down-face_1f643-small:

Edytowane przez soolek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Odgrzeje kotleta. Zmieniłem telefon i nie mieści się w uchwycie. Telefon to POCO X3 NFC, waży 255g w case'ie Wystarczy taki magnesowy na kratke? Kupiłem jakiś uchwyt ale boje się że się zerwie zaraz. albo jakiś inny patent gdzieś do przykręcenia. Bo ten wyżej wygląda ciekawie, do SF podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...