Skocz do zawartości

OBK III czujniki cofania/parkowania


halvaekiu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Zakupiłem ostatnio Outbacka III (polift) i zabrałem się za zamontowanie haka. Problem w tym, że miał on zamontowane czujniki parkowania, które raczej same z siebie raczej nie dogadają się z wiszącymi na haku rowerami. Chciałbym móc je całkowicie wyłączyć, kiedy miałbym zamontowany bagażnik. Samochód pochodzi z Wrocławskiego salonu i stamtąd też wyszedł z czujnikami.

 

Ktoś z Was mierzył się już z takim problemem i wie jak się za to zabrać? W którym miejscu zamontowany jest przewód pobierający informację o stanie biegu wstecznego?

Pozdrawiam,
Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napawa mnie to optymizmem. Liczyłem własnie na coś tak prostego. ;) Dzięki!
Auto jest chwilowo u mechanika, więc nie mam jak tego zweryfikować, ale jak tylko będę miał możliwość to sprawdzę i zostawię tu informację.

Edytowane przez halvaekiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego dokumentu można było zamówić OBK III z czujnikami parkowania.

https://www.subaru.pl/docs/accessories/08MY_LegacyOutback_Accessory.pdf

 

Możliwe, że niewiele osób się na to zdecydowało. Wkrótce opiszę, w jaki sposób udało nam się uzyskać odłączanie czujników, jak już się z tym uporamy z mechanikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dokładałem ich mnóstwo. Mówię o tanich chińczykach. Problemy miałem z dwoma. W jednym zestawie padła centralka, w innym nagle czujniki przestały działać wszystkie. Trzeba było je wymienić.
Kolega kupił kiedyś Valeo, bo chciał lepsze. I żeby szybciej działały. Działają tak samo jak chińczyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...