Skocz do zawartości

Legacy IV kombi awaria szyberdachu


Artur Jurczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem zablokował mi się szyberdach (otworzył się ale nie można zamknąć) słyszę że przekaźnik działa ale nie słyszę silniczka. W którym miejscu w podsufitce jest gniazdo do awaryjnego zamknięcia szyberdachu ? Czy może ktoś zrobić zdjęcie ? Szukałem w nocy zaślepek ale nie mogłem tej właściwej znaleść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Artur Jurczyk napisał:

Wczoraj wieczorem zablokował mi się szyberdach (otworzył się ale nie można zamknąć) słyszę że przekaźnik działa ale nie słyszę silniczka. W którym miejscu w podsufitce jest gniazdo do awaryjnego zamknięcia szyberdachu ? Czy może ktoś zrobić zdjęcie ? Szukałem w nocy zaślepek ale nie mogłem tej właściwej znaleść

Nie wiem jak jest w Legacy IV ale w Foresterze SG jest zaślepka w tylnej części podsufitki (na środku) klucz imbus 5 powinien być w pokrowcu razem z kluczem do kół.Sam silniczek wygląda identycznie jak w SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Artur Jurczyk napisał:

Jeżeli dobrze pamiętam to nad kanapą pasażerów jest lampka , a nad bagażnikiem jakaś zaślepka do pasów L i P lampka z oświetleniem i jakieś zaślepki przykręcone na krzyżak L i P

Zaznaczone strzałką.

1e7801e14a7aa935ef35a4d7ff38.jpg

Edytowane przez fiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak, udało się znaleźć gdzie ręcznie zamknąć dach? Też takowy mam i fajnie byłoby wiedzieć w razie problemów :) jak znajdziesz to mogłbyś zrobić foty dla potomnych :)

 

Ja ze swojej strony przeszukałem na szybko fora anglojęzyczne i znalazłem takie info:

Quote

Got the roof closed. Thankfully the newer OB is really easy to manually close the roof (access hole between the two dome lights).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...