Skocz do zawartości

Zmiana tłumika końcowego z oryginalnego na tłumik z przelotem w Subaru Impreza GH 2.0 R


Dyniox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Chciałem zmienić w swoim Subaru wydech końcowy, ponieważ oryginalny jest dosyć cichy, jednak nie chciałem także odrazu bulgotu rodem z wersji STI, dlatego postanowiłem zmienić tłumik końcowy aby dodać trochę pomruku.
I teraz mam pytanie, czy ktoś montował u siebie podobny końcowy tłumik? Jakich zmian w dźwięku mogę się spodziewać po zamontowaniu go?  Chodzi mi m.in. o wielkość puszki oraz czego można się spodziewać po tej cenie.
Z tego co jest napisane w opisie aukcji jest on na przelocie. Szukając tłumika końcowego z jakimkolwiek dodatkowym efektem nie znalazłem innego poza tym, dlatego tym bardziej ciężko jest mi znaleźć film na którym da się usłyszeć jego efekt.
https://allegro.pl/oferta/tlumik-koncowy-subaru-impreza-gh-2-0-sti-diesel-9150754243#

Edytowane przez Dyniox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulgot usłyszysz tylko gdy sobie kolektor zmienisz. I podaj link do tego tłumika, bo nic nie ma w Twoim poście.

 

Są ciche przelotowe tłumiki i głośne. Te tanie z allegro urywają głowę przy ok 2-2.5 tys obrotów. Trzeba by coś droższego. A może po prostu wstaw backbox z STI. Będzie głośniej ale to ciągle będzie jakaś tam seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...