Jump to content

Subaru impreza gt podwozie

Recommended Posts

Witam mam zamiar wziąć się wreszcie za podwozie w moim subaru imprezie gt z 1999 roku i mam kilka pytań z tym związanych :

1.co polecacie do zabezpieczenia podwozia

2.czy ten komplet tulei poliuretanowych będzie pasował do mojego samochodu https://www.car-project.pl/pl/p/Zestaw-tuei-poliuretanowych-Powerflex-na-cale-zawieszenie-Subaru-Impreza-Turbo%2C-WRX%2C-STI-93-00/216?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie-google&shop_campaign=5492576099

3.jaka alternatywa zamiast malowanie proszkowego 

z góry dziękuje za każda odpowiedz

siemano, nie jest to łatwa ani przyjemna robota ale warto się tym zająć.

1. zobacz sobie temat w nielegalu Zadanie specjalne - czyli konserwacja podwozia 

2. tak będzie pasował, ale ja polecam zastosować komplet tuleji gumowych sti, sztywność będzie dużo lepsza niż na oem tulejach.

3. podkład epoksydowy i farba poliuretanowa bardzo trwała podobnie jak proszkowa.

1. hasło : TAK

2. gc8.pl poszukaj w sklepie lub zadzwoń napewno skompletują ci wszystkie tuleje

Ja polecam masę bitumiczną np Tytanu. Jak jest za gęsta na pędzel to rozcieńczyć ją z benzyną ekstrakcyjną. Na rdze najpierw kompleksor.  Baranki do konserwacji podwozia nakładane natryskowo pistoletem schodziły płatami po jednej zimie. Tą zimę przejeździłem już na "woda stop" i wszytko jest jak w najlepszym porządku.

Edited by Bartolini2721