Skocz do zawartości

Subaru impreza gt podwozie


PatrykT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar wziąć się wreszcie za podwozie w moim subaru imprezie gt z 1999 roku i mam kilka pytań z tym związanych :

1.co polecacie do zabezpieczenia podwozia

2.czy ten komplet tulei poliuretanowych będzie pasował do mojego samochodu https://www.car-project.pl/pl/p/Zestaw-tuei-poliuretanowych-Powerflex-na-cale-zawieszenie-Subaru-Impreza-Turbo%2C-WRX%2C-STI-93-00/216?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie-google&shop_campaign=5492576099

3.jaka alternatywa zamiast malowanie proszkowego 

 

 

z góry dziękuje za każda odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano, nie jest to łatwa ani przyjemna robota ale warto się tym zająć.

1. zobacz sobie temat w nielegalu Zadanie specjalne - czyli konserwacja podwozia 

2. tak będzie pasował, ale ja polecam zastosować komplet tuleji gumowych sti, sztywność będzie dużo lepsza niż na oem tulejach.

3. podkład epoksydowy i farba poliuretanowa bardzo trwała podobnie jak proszkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam masę bitumiczną np Tytanu. Jak jest za gęsta na pędzel to rozcieńczyć ją z benzyną ekstrakcyjną. Na rdze najpierw kompleksor.  Baranki do konserwacji podwozia nakładane natryskowo pistoletem schodziły płatami po jednej zimie. Tą zimę przejeździłem już na "woda stop" i wszytko jest jak w najlepszym porządku.

Edytowane przez Bartolini2721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...