Skocz do zawartości

co to może byc - problem z przegubem?


kamiww

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj gdy robiłem trase do waw w moim legacy kombi z91 roku nagle coś sie stało z przegubem:/.Dobrzezejest reduktor dzięki niemu mogłem wrócic do domq.Mianowicie chodzi o to że przy przegubie przy skrzyni biegów ssie cos urwało rozerwało gumę itd.Aczesniej nie było żadnych stuków ani puków ani nic.Jakies dwa tygodnie temu robiłem na serwisie zawieszenie kompletne i niby wsyztsko było wporzadku czyktoś mozemi doradzic co to może byc?? i Jakie mogabyc tgeo koszta naprawy z góry bardzo wszytskim dziekuje za odpowiedx .Dzieki i pozdrawiam.Zalezy bardzo mi na czasie poniewaz jestto moje jedyne auto i jest mi ono do pray potrzebne dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiww, po pierwsze nie ten dział :)

Po drugie, wygląda na to, że po prostu rozleciał się przegub albo wypadła z niego półośka, ciężko coś więcej napisać na podstawie Twojego tekstu. Natomiast co ma reduktor wspólnego z jazdą takim autem? Bez reduktora też powinno dać się jechać. Jeżeli to sam przegub do wymiany (zakładając, że reszta cała) to zależnie gdzie będziesz robił można by przyjąć kwotę 300-500 zł (ale to szacunkowa wersja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiww, jeżeli bez reduktora nie dało się jechać, to może Tobie się skrzynia rozsypała?

 

ok to prosze jescze jendo gdzie i w jakim dziale mam to umieścic z góry dzieki

Nie dopisuj kolejnego zdania tworząc kolejnego posta, skorzystaj z funkcji edycji w prawym górnym rogu. Nie zamieszczaj też tej informacji już gdzie indziej, poczekaj na odpowiedniego moderatora, to przeniesie wątek do właściwego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...