Jump to content

Co zamiast Outbacka?

Michał W.

Recommended Posts

• 2 weeks later...

To już czwarta prezentacja w tym wątku nowej Skody Superb Scout 280 KM i co ciekawe w każdym teście bierze udział ten sam egzemplarz. Materiał filmowy od LEFTLANE.PL.

Jeżeli ma już więcej palić,to niech przynajmniej jedzie sensownie,tak jak w powyższych testach.

Konkurencja na rynku pt.wielkość/wyposażenie/cena dla OBK jest niewielka, ale nie śpi ;)

Umyślnie zabrakło słowa osiągi:mrgreen:

Bardzo obszerny materiał o Outbacku, niestety niemieckojęzyczny ale próby terenowe w wykonaniu Subaru wyglądają nieźle (od około 46 min.). :)

Offroad Kombi od GERMAN TELEVISION.

• Like 2

Amerykanie to mają problemy, który Outback lepszy? :upside-down-face_1f643-small:

Szczerze mówiąc gdyby oba te modele były u nas obecne w ofercie to pewnie nie rozważyłbym żadnej alternatywy (a ten wątek straciłby dla mnie sens) dla Subaru tylko myślał, który? :)

Obie wersje Outbacka bardzo mi odpowiadają. :wub:

• Like 1

• 2 weeks later...

Wybór jest przeogromny, pomiędzy odchodzącym 2,5 175km, a 2,5 169km lub 2.0 e-boxer, bo chyba nie o 1.6 mówimy :)

Fajny test pokazujący możliwości terenowe/offroadowe nowego Outbacka 

• Like 5

15 godzin temu, McSudi napisał:

Fajny test pokazujący możliwości terenowe/offroadowe nowego Outbacka 

Rasťo Chvála w formie. Jak zwykle nie boji się zabrać auta w teren i porządnie go wybrudzić.

55 minut temu, Michał W. napisał:

Wilderness :)

Materiał promocyjny.

Szlak przejechany "n" razy wcześniej, tak jest na prezentacjach.

Poza tym fajne auto, z bardzo fajnym pakietem stylistycznym, bo tak to trzeba traktować. 

Edited by mechanik
  • Upvote 1

11 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Ale czy gdzieś Subaru mówi, ze to terenówka? Bo nie zauważyłem :)

W tym filmie nie pada nawet jedno słowo. 

Natomiast pokazywane jest auto pokonujące wcześniej przygotowany tor.

• 3 weeks later...
4 minuty temu, JobForACowboy napisał:

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że jest strasznie nudny? W środku pewnie zabija wyposażeniem, no ale buda też musi być na miejscu....

Dla fanów tego segmentu lubujących się w niemieckim premium, dla których A6 i E klasa są za duże jest to w końcu jakaś alternatywa dla A4 Allroad. ;)

Ciekawe czy konkurencja z Monachium też wejdzie w podwyższone kombi i kiedy? 

Chyba bardziej konkurent do Vagów - Scout/Alltrack niż OBK.

Skąd ta różnica? Przede wszystkim z podwyższonego prześwitu. Według Mercedesa wersja All-Terrain zaoferuje go o równe 4 cm więcej niż szosowa odmiana. Problem w tym, że nigdzie w komunikacie prasowym nie pojawiła się dokładna informacja o tym, ile faktycznie wyniesie taki podniesiony prześwit. Obstawiam, że będzie to w okolicach 16 cm, co nie zrobi wrażenia np. na takim Dusterze, ale raczej za kierownicą klasy C nie będziemy z nim rywalizować.”

• Dyrekcja SIP
1 godzinę temu, McSudi napisał:

Według Mercedesa wersja All-Terrain zaoferuje go o równe 4 cm więcej niż szosowa odmiana.

Na tej podstawie dość trudno określić, jaki będzie faktycznie prześwit tej wersji (normalne dane techniczne Mercedesa prześwitu nie obejmują).

Być może pomocą będzie rysunek wymiarowy wersji "normalnej".

Mercedes.jpg

1 godzinę temu, Michał Gdańsk napisał:

Nie bardzo rozumiem, dlaczego na Forum Subaru jest mowa o niemieckich autach. Nie po to kupowałem Forestera, aby patrzeć na niemiecką motoryzację nawet na branżowym forum. Dajcie spokój.

Nie można się zamykać i uznawać, że nikogo więcej nie ma. Jesteśmy pasjonatami, raczej unikamy ślepego fanatyzmu.

• Like 3
  • Upvote 3

2 godziny temu, Michał Gdańsk napisał:

Nie bardzo rozumiem, dlaczego na Forum Subaru jest mowa o niemieckich autach. Nie po to kupowałem Forestera, aby patrzeć na niemiecką motoryzację nawet na branżowym forum. Dajcie spokój.

może dlatego że niemiecka motoryzacja ma różnorodną gamę silnikową B)