Skocz do zawartości

Co zamiast Outbacka?


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kristofor napisał:

W Gdańsku na fejsie cisza.

Marketingowo to zupełna cisza jest - ani na FB salonów, ani oficjalne nie zapraszają na premierę.

Godzinę temu, Kristofor napisał:

Mieszkam 10 min od ASO.

Ja też :) i również jak się pojawi pozwolę sobie podejść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, keyman napisał:

Marketingowo to zupełna cisza jest - ani na FB salonów, ani oficjalne nie zapraszają na premierę.

Ja też :) i również jak się pojawi pozwolę sobie podejść.

Na FB zapisują na jazdę próbną, ale masz rację, marketingowo to bardziej przypomina zeszyt w sklepie Eldom za komuny niż premierę nowego, naprawdę fajnego auta. W szczególności że mają mój mail i bym się nie obraził, gdyby raz do roku (nie co miesiąc jak Skoda) coś ciekawego napisali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dorzucam pozostałe 3 fotki jakie udało mi się na szybko zrobić ;)

Nie pokuszę się o pierwsze wrażenia, bo wpadłem do salonu i auta dosłownie na chwilę będąc w „przelocie”, ale jak czas pozwoli to jeszcze w tym tygodniu spróbuję odbyć jazdę testową. 

 

014069AE-5A14-49F2-82DB-3336C21AD348.jpeg

ACE00859-23A6-4186-A0EE-093029E2F001.jpeg

38185F87-7C88-45BE-9452-F639795B3BC7.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, McSudi napisał:

I nawet można odbyć jazdę testową :)

86759D07-8991-4334-BC7A-0D749C45E84E.jpeg

 

i znowu ta sama bieda, co i w większośco współczesnych Subaru - maluczkie kółka (względem bryły), do tego schowane głęboko w nadkolach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem co jest na rzeczy, ale ponoć w żadnej wersji Outbacka dostępnej w PL nie występują wentylowane fotele przednie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, McSudi napisał:

I nie wiem co jest na rzeczy, ale ponoć w żadnej wersji Outbacka dostępnej w PL nie występują wentylowane fotele przednie…

W zadnej wersji w EU nie ma. Tylko w najwyzszej wersji w US i AUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

i znowu ta sama bieda, co i w większośco współczesnych Subaru - maluczkie kółka (względem bryły), do tego schowane głęboko w nadkolach...

Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze. :)

Kolor jedynie wybrałbym inny,

może zieleń?

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
i znowu ta sama bieda, co i w większośco współczesnych Subaru - maluczkie kółka (względem bryły), do tego schowane głęboko w nadkolach...

Też mi rosie rzuciło w oczy. Może na żywo będzie lepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na Outbacka :wub: tym bardziej jestem przekonany, że moim następnym autem będzie właśnie on, być może już po lifcie za dwa, trzy lata. Jak dla mnie nowe Subaru utrzymuje swoją bardzo wysoką pozycję w rankingu podniesionych kombi z napędem na cztery koła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał W. napisał:

Im dłużej patrzę na Outbacka :wub: tym bardziej jestem przekonany, że moim następnym autem będzie właśnie on, być może już po lifcie za dwa, trzy lata. Jak dla mnie nowe Subaru utrzymuje swoją bardzo wysoką pozycję w rankingu podniesionych kombi z napędem na cztery koła.

 

Za 2-3 lata przy tym tempie wzrostu cen i kar Co2 to bedzie kosztowal pod 300 tys:) 

Jutro bede go mial do jazdy to napisze co i jak. Bardzo jestem ciekaw tego samochodu.

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Lisek napisał:

Za 2-3 lata przy tym tempie wzrostu cen i kar Co2 to bedzie kosztowal pod 300 tys:) 

Tak czy owak za 2-3 lata będzie pewnie ostatni dzwonek na zakup nowego auta tylko z silnikiem  spalinowym i coś będzie trzeba wybrać a cena jaka by nie była to i tak raczej będzie niższa od Audi Allroad i Volvo CrossCountry, które też jako tako mi odpowiadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Michał W. napisał:

Tak czy owak za 2-3 lata będzie pewnie ostatni dzwonek na zakup nowego auta tylko z silnikiem  spalinowym i coś będzie trzeba wybrać a cena jaka by nie była to i tak raczej będzie niższa od Audi Allroad i Volvo CrossCountry, które też jako tako mi odpowiadają. 

I warto pamiętać, że w OBK to jednak wolno ssący silnik, zapewne mniej problematyczny niż turbo Volvo czy Audi. Bezpieczniejsze i koszty utrzymania mogą być niższe. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał W. napisał:

Im dłużej patrzę na Outbacka :wub: tym bardziej jestem przekonany, że moim następnym autem będzie właśnie on, być może już po lifcie za dwa, trzy lata.

Napewno nowsza generacja outbacka w stosunku do poprzedniej zdecydowanie na plus :) Gorzej wyglądało to w przypadku forestera. VI jest ładniejsza z zewnątrz i we wewnątrz, wyglada lżej, świeżo (nie jest ociężała w stosunku do poprzedniej wersji). Tak samo jak Ty mógłbym się w każdej chwili zamienić z moim forkiem. Problem w tym, że musielibyśmy oddać nasze dwa forki za jednego outbacka :cry: :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Paweł J. napisał:

Napewno nowsza generacja outbacka w stosunku do poprzedniej zdecydowanie na plus :) Gorzej wyglądało to w przypadku forestera.

Outback nadal mnie kręci bo nie wstawili do niego e-boxera. ;)

Nowy Forester jest bardzo fajny ale ten napęd, mały bak i brak zapasu zupełnie zmienił charakter tego auta w kierunku dużego pojazdu miejskiego a ja nie tego od Forka oczekuje. :huh:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paweł J. napisał:

Dobrze to określiłeś, do tego taki spuchnięty im wyszedł!

To akurat mi nie przeszkadza tak bardzo, że spuchnięty bo w środku jest jeszcze więcej miejsca i ogólnie jest mnóstwo zalet względem SJ ale ten nieszczęsny e-Boxer moim zdaniem wszystko psuje. Gdyby baku nie zmniejszyli i upchnęli jakoś zapas to bym nie narzekał na hybrydę bo takie mamy czasy ale na szczęście Outbacka te problemy nie dotyczą, jest stary sprawdzony motor i mam o czym myśleć na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przemyślenia mam odnośnie nowego OBK, że to auto chyba nie jest skierowane do posiadaczy ostatniej - V generacji, bo pomijając aspekt nowego, bardziej korzystniejszego wyglądu zewnętrznego jak i wnętrze auta, większego ekranu, ulepszonych systemów ES oraz pozostałych różnic, które widać gołym okiem (nowe vs stare) to przesiadka na nowy model w moim odczuciu byłaby bez sensu.

Co innego jeśli w tej kwocie oferowano by wersję z silnikiem 2.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, McSudi napisał:

Takie przemyślenia mam odnośnie nowego OBK, że to auto chyba nie jest skierowane do posiadaczy ostatniej - V generacji, bo pomijając aspekt nowego, bardziej korzystniejszego wyglądu zewnętrznego jak i wnętrze auta, większego ekranu, ulepszonych systemów ES oraz pozostałych różnic, które widać gołym okiem (nowe vs stare) to przesiadka na nowy model w moim odczuciu byłaby bez sensu.

Co innego jeśli w tej kwocie oferowano by wersję z silnikiem 2.4.

To zależy. Skorzystasz z gwarancji, zamortyzujesz auto, zrobisz „przebieg”, sprzedasz i kupujesz kolejne. Jeśli Ci pasuje, to kolejną generację tego samego modelu. Ale to raczej model użytkowania w firmie, gdzie Subaru to raczej rzadki widok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...