Skocz do zawartości

Co zamiast Outbacka?


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Michał W. napisał:

Z obecnej oferty Subaru w USA to moje ulubione modele. 

Opinie podzielam:ok: fajnie jakby w Polsce był taki wybór! Od razu zamieniam forka na tego crosstreka

Edytowane przez Paweł J.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Paweł J. napisał:

Opinie podzielam:ok: fajnie jakby w Polsce był taki wybór! Od razu zamieniam forka na tego crosstreka

Nie wiem czy po doliczeniu akcyzy i dodatkowych kwot za emisję znalazłoby się wystarczająco wielu chętnych na taki zakup. Z naszej perspektywy 1,8DiT mógłby być ciekawszy... No ale takiego jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał:

Nie wiem czy po doliczeniu akcyzy i dodatkowych kwot za emisję znalazłoby się wystarczająco wielu chętnych na taki zakup. Z naszej perspektywy 1,8DiT mógłby być ciekawszy... No ale takiego jeszcze nie ma

Fakt, znów te normy i EU :facepalm: ale pomarzyć można. W końcu byłby to fajnie skonfigurowany subi :thumbup: taki jakiego chcemy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

Pamiętam, że temat następcy Mondeo - i nowego konkurenta dla OBK - pojawiał się niejednokrotnie... oto on :huh:

Z tego co wyczytałem auto zaprojektowane we współpracy ze stroną chińską i na tamten rynek przeznaczone. Na ten moment Ford nie ma planów wprowadzać go do USA i EU.

Czasy mamy dziwne bo na premierze w Szanghaju nie podano żadnych informacji o przewidzianych silnikach do tego modelu a chwalono się jedynie, że suma przekątnych ekranów przekracza 40 cali. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 07:30, aflinta napisał:

Straszny maruda pisał ten test. Że też nie przyczepił się do gumowych pedałów bez aluminiowych nakładek :)

Oprócz tego, że maruda, to jeszcze gamoń. Jeżdżę takim V90CC po Warszawie i nigdy nie mialem problemu z manewrowaniem, nawet na ciasnych parkingach i rampach tychże. Ale jak ktos nie potrafi, nie powinien brać się za testowanie samochodów. V90 duże? Duży to jest Cadillac Escalade...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lisek napisał:

158 tys SGD x 2,85 PLN = 452 tys PLN za OBK?:) 

Lokalna specyfika - w cenę wliczone są zapewne certyfikaty dopuszczające do ruchu na 10 lat i gigantyczne opodatkowanie. Robią wszystko by ilość aut za bardzo nie rosła a ludzie korzystali z komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aflinta napisał:

Lokalna specyfika - w cenę wliczone są zapewne certyfikaty dopuszczające do ruchu na 10 lat i gigantyczne opodatkowanie. Robią wszystko by ilość aut za bardzo nie rosła a ludzie korzystali z komunikacji.

Tak. W Singapurze są gigantyczne podatki od samochodów aby poruszać się komunikacją.

Mimo wszystko trochę Subaru widzieliśmy jak i inne ciekawe auta.

 

DSC_1003.JPG

DSC_1069.JPG

DSC_0823.JPG

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aflinta napisał:

Lokalna specyfika - w cenę wliczone są zapewne certyfikaty dopuszczające do ruchu na 10 lat i gigantyczne opodatkowanie. Robią wszystko by ilość aut za bardzo nie rosła a ludzie korzystali z komunikacji.

Wiem wiem,byłem w Singapurze w 2018. Jeśli dobrze pamiętam to sama licencja na posiadanie auta to ok 100 tyś PLN. Kilka Subaru na ulicach się przewinęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi mignęła w sieci opinia "ekspertów" o nowym OBK (tym nowym w PL) 

Cena do 50keuro, nie jest mało

Zawsze chciałem mieć OBK ale niestety, nie ten budżet na auto o takich parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lisek napisał:

Wiem wiem,byłem w Singapurze w 2018. Jeśli dobrze pamiętam to sama licencja na posiadanie auta to ok 100 tyś PLN. Kilka Subaru na ulicach się przewinęło.

Singapur to ładnie opakowana dyktatura. Jedna partia rządząca od 1959 r., zamordystyczny porządek prawny i mega socjal łagodzący nastroje społeczne. Gdyby tow. Lenin pojawił się w Singapurze, być może jeszcze bardziej doskonałe społeczeństwo by stworzył. Szkoda tylko że ta utopia opiera się na pół-niewolniczej pracy emigrantów, którzy nie mają tam praktycznie żadnych praw. 

Z ciekawych przepisów "drogowych" - wyjeżdżając z Singapuru do Malezji autem trzeba mieć w 2/3 albo 1/2 pełny bak paliwa, oczywiście jednego z droższych na świecie. I zbierając te wszystkie informacje "do kupy" zaczynam podejrzewać, że nagrywanie reportażu to być może jedna z niewielu szans na prowadzenie pojazdu samochodowego przez miejscowych dziennikarzy motoryzacyjnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MKK napisał:

Cena do 50keuro, nie jest mało

Zawsze chciałem mieć OBK ale niestety, nie ten budżet na auto o takich parametrach.

OB-eki (szczególnie te starsze) - jeżeli się nie szuka byle tanio - to bardzo dobrze trzymają jakość. Cena jest z gatunku zaporowych dlatego zawsze można pomyśleć o używce. Mam (od kilku lat) MY 2007 3.0 H6 i na żaden współczesny badziew bym go nie zamienił. No ale był kupiony od forumowicza , który o niego dbał jako i ja teraz staram się czynić. Takich aut już się nie produkuje bo nie są ekologiczne ale ja jeżdżę mało więc zbytnio środowiska nie niszczę :yahoo:

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...