Skocz do zawartości

Jakość Subaru


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Maks. prędkość na autostradzie: 110 km/h

 

No niby tak ale w sumie to zrobilem juz z 7 tys km przez szwecje glownie E6 w te i nazad zawsze jade w okolicach 130-140 i w jestem jednym z wolniejszych na drodze wec nie jest az tak zle.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednak zycie w Niemczech ma kilka zalet, do pracy moge jechac autostrada na ktorej nie ma ograniczenia predkosci, zdarza mi sie jechac ponad 180 km/h, calkiem legalnie. (...) Pisalem o krotkich odcinkach, autostrade mam 100 m od biura.

 

 

Naprawdę jesteś niezły jesteś skoro "robisz" 180km/h na 100m. :mrgreen:

 

Nie napisalem ze autostrada mam 100 m do biura, tylko ze autostrada jest w odleglosci 100 m od biura, te 100 m jest po miescie, wiec jade 50 km/h. Potem niecale 4 km autostrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remek, przecież to duży pusty kraj. Nie mam miejsc, żeby sobie pojechać ile się chce?

 

Przeciez nie napisalem, ze sie nie da w ogole. Bardzo prawdopodobne jest, ze Cie namierza na glownych drogach, gdzies boczna mozna poszalec, ale trzeba sie liczyc z tym ze bedzie np. video radar w jakims zaparkowanym aucie, albo ktos sie wkurzy i zadzwoni.

 

a najlepsze jest to ze tylko dmuchasz ich nie interesuje czy masz prawojazdy czy ukradles to auto

 

a to pewno dlatego, ze kradzierze to oni nie tak dawno poznali. 20 lat temu nikt nie zamykal domu na klucz. Teraz w poblizu miast jest inaczej.

Dzisiaj bylem na wsi, bo znajomy chce tam kupic posiadlosc. Wlasciciel nie zamknal ani jednych drzwi od 25 lat. Auta tez nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...