Skocz do zawartości

Przeróbka imprezy My'01 na '06 czy to się da?


chrisro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnośnie przeróbki Imprezy rocznik 2001 na wygląd zewnętrzny 2006 ewentualnie 2004. Czy dobrze kombinuje, że z tyłu wystarczą lampy i zderzak a z przodu reflektory, zderzak, maska, błotniki i wzmocnienie czołowe? Czy może inżynierowie Fuji się postarali, żeby nie robić takich rzeczy? Oczywiście pewnie wtyczki do lamp nie będą pasować ale to nie problem. Czy ktoś coś takowego przerabiał lub miał zamiar?

 

pozdro

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie przeróbki Imprezy rocznik 2001 na wygląd zewnętrzny 2006 ewentualnie 2004.

 

Czy nie lepiej zainwestować w jakieś inne modyfikacje. :wink: Jak koniecznie chcesz być na topie, to pomyśl o przeróbce na model 2008. :mrgreen:

 

Wtedy ewentualni kupcy pomyślą, że w tył wjechał mu TGV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i przydatne linki. Auto z przodu rozbite tak, że muszę kupić błotnik, maskę, lampy i zderzak, więc pomyślałem czemu by nie zrobić nowszego modelu tym bardziej, że jedne "krowie ślepia" już miałem :) Druga rzecz to taka, że chciałbym mieć xenony a w soczewkach super wyglądają no i świecą. Tył jest cały, ale nie zmienia to faktu że zainwestuję w zderzak i lampy również.

Ja rozumiem pewne oburzenie taką przeróbką, ale to chyba lepiej niż jakbym miał wstawić lampy lexus look a do przodu angel eyes :) no i jakieś zderzaki od rzemieślnika :)

A co do sprzedaży to raczej szybko nie będę się tego autka pozbywał, a jeśli już to wierze że znajdzie się chętny na taką tańszą wersję MY'06 w atrakcyjnej cenie.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to chętnie sprzedam stare części.

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i przydatne linki. Auto z przodu rozbite tak, że muszę kupić błotnik, maskę, lampy i zderzak, więc pomyślałem czemu by nie zrobić nowszego modelu tym bardziej, że jedne "krowie ślepia" już miałem

Z tego co pamiętam trzeba również wymienić okular i nie wiem, czy wzmocnienie górne też nie jest inne.

Druga rzecz to taka, że chciałbym mieć xenony a w soczewkach super wyglądają no i świecą.

Kup sobie lampy od STI.

Lampy tył nie wiem,czy czasem nie podchodzą pod nowsze błotniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...