Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA LAJCIK (w maseczkach) NA WINO: Czersk - Janowiec (30 maja)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, koziolek napisał:

To super czas B)

W Albanii po górach 52 km 5 godzin 30 minut, ale warto było...

IMG_20190916_125923.jpg

Droga do Theth? W zasadzie bez znaku zapytania.

Bardzo miło wspominam. Na Subariadzie spaliśmy nieopodal Theth na polanie pełnej ziół. Zrobiliśmy całą pętlę. Magiczne miejsce.

IMG_20180731_135545.thumb.jpg.5f2ae79f1a78fea86954cbb64d6e27cd.jpg

Nawet trzeba było chłodzić XT-ki:)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Daniel Janus napisał:

Droga do Theth? W zasadzie bez znaku zapytania.

Bardzo miło wspominam. Na Subariadzie spaliśmy nieopodal Theth na polanie pełnej ziół. Zrobiliśmy całą pętlę. Magiczne miejsce.

 

Tak, podjazd od strony południowej, tam gdzie jest asfaltu ze 100 metrów tylko w jednej wsi :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Oblasówki. Facet wie, że nic nie wie 
Ośrodek mu zajęli na cały maj mimo, że nikogo w nim nie trzymają. Kasy dają mu tyle, że nawet na pensje nie wystarcza.
Próbuje dobić się do starostwa by się czegoś dowiedzieć, ale oni sami niewiele mu mogą powiedzieć.
We wtorek ma jakieś spotkanie z lokalnym kacykiem, wtedy będziemy wiedzieli coś więcej, lub nie...
Za tydzień będę dzwonić. Jest szansa, że pojedziemy w pierwszy lub drugi weekend czerwca.
Trzymam rękę na pulsie. Jak się nie uda to najwyżej zrobimy jakąś pojeżdżawkę lub inną kombinację alpejską.
Mam nadzieję że nikogo trzymać nie będą, inaczej trochę syfiasto może być.
Temat wyjazdów ogólnie wygląda kiepsko na dzień dzisiejszy, jak tylko staniemy na grilla, to zaraz milicja się pojawi na sto procent.
Trzymać kciuki i będzie dobrze.
Ja tak czy siak planuję coś na koniec wakacji/wrzesień bo inaczej mnie krew zaleje.

Taptane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Panzerpferd napisał:

Jest szansa, że pojedziemy w pierwszy lub drugi weekend czerwca.

11-14.06 jest weekend bożociałowo/plejadowy. Aż się prosi coś większego zorganizować - tylko znów, temat nocleg.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, koziolek napisał:

Zamontowałem markizę do bagażnika, żadne warunki nie straszne :thumbup:

Widzę, że jednak 1,6m. Rozumiem, że to pomysł z nie zasłanianiem szyberdachu przez bagażnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, arkadio napisał:

Widzę, że jednak 1,6m. Rozumiem, że to pomysł z nie zasłanianiem szyberdachu przez bagażnik?

Bagażnik sam w sobie nawiesza się nad przednią belką, więc już jest deko elastyczny.

Gdybym przykręcił długą roletę, która wystawała by ponad pół metra bez podparcia, machała by się jak...antenka:P

Mam pomysła na custom ściankę, ale to wyjdzie w praniu.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, koziolek napisał:

Bagażnik sam w sobie nawiesza się nad przednią belką, więc już jest deko elastyczny.

Gdybym przykręcił długą roletę, która wystawała by ponad pół metra bez podparcia, machała by się jak...antenka:P

Mam pomysła na custom ściankę, ale to wyjdzie w praniu.

 

Chodziło mi, że u siebie (jak bym robił) bagażnik taki jak Twój zainstalował bym maksymalnie z przodu i wtedy "zwis" byłby po około 75cm przód i tył.

Rozumiem, że tego nie zrobiłeś bo chcesz mieć odsłonięty szyberdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, arkadio napisał:

Rozumiem, że tego nie zrobiłeś bo chcesz mieć odsłonięty szyberdach.

Tak, ale też jest wygodniej ładować bagażnik stając na tylnym kole, w momencie jak przesuniesz max w przód będzie trochę trudniej.

Też trzeba uważać na hałas jaki może wygenerować bagażnik z przodu, kiedyś led bar tak świszczał że w drodze go odkręcałem:facepalm:

Ale tutaj mowa o prędkościach wyższych niż 120 km/h, do tej prędkości powinno być ok bez względu na konfigurację.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, koziolek napisał:

Tak, ale też jest wygodniej ładować bagażnik stając na tylnym kole, w momencie jak przesuniesz max w przód będzie trochę trudniej.

Coś takiego sobie sprezentuję i po problemie z pakowaniem w przedniej części kosza, trumny czy czego tam jeszcze.

 

obraz.png.a472fb54dd3bef74ba8ccd0830f0846d.png

Montuje się na zamek w słupku.

https://allegro.pl/oferta/stopien-4x4-schodek-stopka-szczebel-more4x4-7362252710

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent, używałem kilkanaście lat temu, do momentu jak zostawiłem stopkę na zamku i jebłem drzwiami:facepalm::blink:

Stopka lotem parabolicznym wylądowała w jeziorze :thumbup:

Polecam od razu coś takiego przyczepić:thumbup:

REMOVE.jpg

Edytowane przez koziolek
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, gdyby było jeszcze miejsce to proszę o dopisanie do listy, jeżeli nie to czekam w rezerwowej może się miejscówka zwolni :D

 

Ogarniam naukę zdalną z dziećmi, pracę stacjonarnie lub i zdalnie oraz inne obowiązku domowe i na forum czas jedynie w komórce - bazuję zatem jedynie na starych/znanych tematach... dziś jak znalazłem ten temat to aż łezka w oku się zakręciła jak ciekawie było na zimowym rajdzie:D Obecnie wszystkie atrakcje po blokowano, zatem wspomnienia jedynie pozostają...

 

Widząc co się dzieje byłbym za krótkim wyjazdem, bez noclegu, tak powłóczyć się w terminie 30.05... Biwak jak zrobimy na jakieś większej polanie i się rozproszymy nie powinno być problemu, bynajmniej w Warszawie Policmajstrzy nic z tym nie robią - patrzcie Pole Mokotowskie, zawsze można się powołać:D

 

Ale póki co to jak na wstępie :D:D:D

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 14:08, KPR napisał:

Hej, gdyby było jeszcze miejsce to proszę o dopisanie do listy, jeżeli nie to czekam w rezerwowej może się miejscówka zwolni :D

Dopisany :-)

We czwartek będę obstawiał kolejny termin czerwcowego winka, dam znać ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga! Otwieramy szampany! :clinking-glasses:
Właśnie dzwonił do mnie Marek z Oblasówki, Sanepid wyniósł się już z jego pensjonatu,
startujemy więc z Czerska, zgodnie z pierwotnym planem, w sobotę 30 maja!

Dajcie znać czy nic się nie pozmieniało, wieczorem kontaktuję się z nim i potwierdzam liczbę pokoi (czy pokojów - to wie chyba tylko taki jeden stojący wszechwiedzący) :biglol:

Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu wygląda sprawa noclegowo, pokojowo. Sprawdźcie czy wszystko ok.
Jak ok, to niebawem zacznę zbierać zaliczki na pokoje.

  1. TRÓJKA @Panzerpferd i @niezrównowaŻona i @jasiem
  2. BEZ NOCLEGU @arkadio i @instancja_wyższa 
  3. DWÓJKA @koziolek i Magda
  4. DWÓJKA @keyman i Kasia
  5. CZWÓRKA @Zodiak z familią 
  6. DWÓJKA @_akir_ i @Blondka
  7. DWÓJKA @Pan Dziedzic i @Rozrabiara 
  8. DWÓJKA @Bartt Niewiadomski i pilot
  9. JEDYNKA @Juan Rapru 
  10. DWÓJKA @wujaszek_misza i pilot
  11. TRÓJKA @AndyCalius i Martyna + Krzysio
  12. DWÓJKA @GregorWOT i Renata
  13. BEZ NOCLEGU @KPR

 

LISTA REZERWOWA:

 

  1. DWÓJKA @moominko i @Niuta
Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...