Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA LAJCIK (w maseczkach) NA WINO: Czersk - Janowiec (30 maja)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.06.2020 o 08:46, niezrównowaŻona napisał:

Ode mnie też krótkie podsumowanie: to, że jesteście wariaty, to wiedziałam już wcześniej, ale nie wiedziałam, że AŻ TAK BARDZO :evil2:  @Oktan, @Juan Rapru, @Bartt Niewiadomski, jesteście tacy sami cała reszta tego patokolektywu :facepalm::thumbup::facepalm::thumbup::facepalm::thumbup:

 

Ja byłem Tradycjonalnie całkiem grzeczny 

FB_IMG_1462614577750.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2020 o 22:49, Bartt Niewiadomski napisał:

 

Ja byłem Tradycjonalnie całkiem grzeczny 

FB_IMG_1462614577750.jpg

Jasne, jasne, idę o zakład, że tak samo jak @Oktan nieśmiały na premierowym raj.... ekhm, przepraszam "lajciku". A potem się okaże co z Ciebie za (leśne) licho :mrgreen: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeździmy sobie z @Panzerpferd i Kali i coraz to trafiamy na ciekawsze piaskownice Lubelszczyzny.

Na zdjęciu jedna z nich. 

Kto chętny do powypasania w niej swego Świniaka? 20200711_124046.thumb.jpg.af75a38b8410297c7ce7fc922aed49ba.jpg

Edytowane przez niezrównowaŻona
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

Stare kamieniołomy w Józefowie na Roztoczu. 

Trochę lajtowo to wygląda. Nie widzę żadnych śladów po upalaniu lokalsów, czy próbach terenowych tzn podjazdy, zjazdy trawersy, piach... Ktoś tu jeździ regularnie? 

Edytowane przez mechanik
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak@Panzerpferd spojrzał i mówi: całkiem, całkiem :D Mów tylko kiedy, a przyjeżdżamy na weekend i szalejemy. Damy radę: mamy linę, a w razie czego zawsze jest Wklejka 4x4 :thumbup:

Edytowane przez niezrównowaŻona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zodiak napisał:

20 km od siebie mam takie coś. Ale nie mam z kim pojechać a po drodze nigdzie nie widziałem ciągników :)

 

image.thumb.png.71004ff87624e97d0c170497240ac2eb.png

O i tu jest gdzie poupalać, widać ślady podjazdów.Zacna miejscówka. Warto zagadać z lokalną ekipą 4x4, żeby samemu nie jechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niezrównowaŻona napisał:

@Zodiak@Panzerpferd spojrzał i mówi: całkiem, całkiem :D Mów tylko kiedy, a przyjeżdżamy na weekend i szalejemy. Damy radę: mamy linę, a w razie czego zawsze jest Wklejka 4x4 :thumbup:

 

Generalnie mamy plany od 9 do 23 sierpnia a tak poza tym, to temat weekedowych planów jest otwarty :)
Jak lubicie spartańskie warunki w domku angielskim (brak prądu i bieżącej wody - jest deszczówka, z udogodnień jest gaz ;)), to możemy zadekować się na działce, do górki z działki 4 km a w koło pełno dróg czekających na Prosiaki :)

Domek jest mały ale dla chętnych -  2-3 namioty można postawić :)

Mikołaj już zaczął odkurzać w salonie ;)

IMG_20200713_125053.jpg

Edytowane przez Zodiak
  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zodiak napisał:

 

Generalnie mamy plany od 9 do 23 sierpnia a tak poza tym, to temat weekedowych planów jest otwarty :)
Jak lubicie spartańskie warunki w domku angielskim (brak prądu i bieżącej wody - jest deszczówka, z udogodnień jest gaz ;)), to możemy zadekować się na działce, do górki z działki 4 km a w koło pełno dróg czekających na Prosiaki :)

Domek jest mały ale dla chętnych -  2-3 namioty można postawić :)

Mikołaj już zaczął odkurzać w salonie ;)

Ja jestem generalnie baaardzo na tak. Do dogadania tylko termin:D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na sygnał!
Tak jak pisałem - w domku może nocować 6-7 osób. 3 namioty zmieszczą się bez problemu. Z gotowaniem nie ma problemu - jest 4 palnikowa kuchenka gazowa. Kibelek jest. W wodę do celów spożywczych trzeba zaopatrzyć się, takiej do celów technicznych mam prawie metr. Nie ma prądu. Ogniska do oporu - po sąsiedzku las - tylko przyciągnąć drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zodiak napisał:

No to czekam na sygnał!
Tak jak pisałem - w domku może nocować 6-7 osób. 3 namioty zmieszczą się bez problemu. Z gotowaniem nie ma problemu - jest 4 palnikowa kuchenka gazowa. Kibelek jest. W wodę do celów spożywczych trzeba zaopatrzyć się, takiej do celów technicznych mam prawie metr. Nie ma prądu. Ogniska do oporu - po sąsiedzku las - tylko przyciągnąć drewno.

@Zodiak, @mattipk co zatem powiecie na pierwszy weekend września (5-6)? 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...