Skocz do zawartości

SJS tor Kielce vs Warszawa


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rosaskc napisał:

Ja z Grodziska też będę coś koło tego startować i przykładowo o 6:00 możemy się zjechać na S7 w Tarczynie (np. przy restauracji Biała Chatka). Stamtąd jakieś 1,5h jazdy na tor, więc akurat 30 minut zapasu przed szkoleniem o 8:00.

dla mnie miejscówka spoko (ja sie wbijam w Tarczynie na skrzyzowaniu z radarami)

30 minut temu, MDsuperstar napisał:

Zalać trzeba w Kielcach

zdecydowanie przed wjazdem na tor :D dla mnie najlepiej gdzies na BP :)

 

Ja sie zastanawiam jeszcze czy nie bede musial jednak nowych kapci kupic przed szkoleniem :D gumiarz mi powiedział że to ich ostatni sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _akir_ napisał:

czy nie bede musial jednak nowych kapci kupic przed szkoleniem :D 

To ja muszę się zastanowić, czy nie anulować vouchera. Kupiłem córce, niecały rok z prawem jazdy, niech się podszkoli i nabierze dobrych nawyków jak jeździć. Ale kasacji opon nie przewidywałem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _akir_ napisał:

dla mnie najlepiej gdzies na BP :)

Ja zawsze Orlen - wspieram Roberta :P

 

1 godzinę temu, _akir_ napisał:

Ja sie zastanawiam jeszcze czy nie bede musial jednak nowych kapci kupic przed szkoleniem :D

Pierwszy stopień robiłem na Federalach 595 SS, które kończyły swój najlepszy czas i powiem szczerze, że jazda na mokrej płycie poślizgowej wymagała trochę innego podejścia niż na drogowych kapciach (i to zapewne w lepszym stanie). Także z mojego niewielkiego doświadczenia polecam raczej takie ogumienie, jakiego używasz na co dzień.

 

16 minut temu, gourmet napisał:

To ja muszę się zastanowić, czy nie anulować vouchera. Kupiłem córce, niecały rok z prawem jazdy, niech się podszkoli i nabierze dobrych nawyków jak jeździć. Ale kasacji opon nie przewidywałem :twisted:.

Córka na I stopień? Jeśli tak, to nic się nie bój, opon Ci nie wykończy, śmiało niech się szkoli :) A jak bardzo kapcie na II stopniu dostają to nie wiem, bo nie byłem jeszcze :P W każdym razie jadę na drogowych Falkenach w eleganckim stanie z 2019 roku. Nie wydaje mi się, żebym specjalnie je zużył podczas kilku godzin na torze, gdzie nie będę cisnąć na limicie, tylko się szkolił bądź co bądź z bezpiecznej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Ja zawsze Orlen - wspieram Roberta :P

 

Pierwszy stopień robiłem na Federalach 595 SS, które kończyły swój najlepszy czas i powiem szczerze, że jazda na mokrej płycie poślizgowej wymagała trochę innego podejścia niż na drogowych kapciach (i to zapewne w lepszym stanie). Także z mojego niewielkiego doświadczenia polecam raczej takie ogumienie, jakiego używasz na co dzień.

moj forek lepiej się buja na ultimate z BP

 

Co do gum to moje sa z 2016 roku i trochę dostały po dupie ;) 

ale w sumie bedzie zabawa na mokrej nawierzchni na nich wiec czegoś więcej się moge nauczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z założenia na SJS jedziemy w "setupie drogowym-codziennym", żeby jak najlepiej poznać zachowanie samochodu w warunkach "codziennych" czyli bez kombinowania z mieszankami, twardością zawieszenia itd ;)

 

 

Tez mam opony z '16 i to jest ostatni ich sezon (myślę że po zlocie imprez pójdą do kosza), nowych opon bym nie kupował przed szkoleniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na BFG MT, BFG AT, GY MTR, Super Smaperach LTB, Simexach Jungle Trekker, a obecnie mam Kumho KL-71 35x12,5r15 i będę utrzymywał, że trzeba ćwiczyć i doskonalić się na oponach na których ciśniesz codziennie.

 

Terenwizja w zeszłym roku organizowała na Torze Kielce szkolenie dla terenówek. Chodziło właśnie o to, żeby ogranąc zachowanie samochodu na oponie MT/AT na płytach poślizgowych i slalomach.

Edytowane przez MDsuperstar
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to moze miejscem zbiorki dla osob z Warszawy zrobimy parking restauracji Małe Zakopane Tarczyn trasa S7 (https://www.google.pl/maps/place/Restauracja+Małe+Zakopane+-+Karczma+Ceprówka/@51.9758994,20.8363581,16.66z/data=!4m5!3m4!1s0x47193b9e9c087c07:0xf1bdc7b2c0d206cb!8m2!3d51.9762184!4d20.8367018) powiedzmy o 5.45 ? tak żeby o 6 wyjechać i mieć jeszcze zapas na dotankowanie aut przed wjazdem ? :) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_akir_, @gomis, @rosaskc, rozumiem że wszystko aktualne i jutro 5.45 parking przy Małe Zakopane?

@-=nikon=- z Tobą na miejscu się widzimy?
 

Akir, BP jest w Ćmińsku (za torem, patrząc od strony Kielc) albo np. tu https://goo.gl/maps/dhqphPCe3r9Z36FR8

Ja zawsze tankowałem na Orlenie tu: https://goo.gl/maps/U6RTxrQjCAizRPLN8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MDsuperstar napisał:

@_akir_, @gomis, @rosaskc, rozumiem że wszystko aktualne i jutro 5.45 parking przy Małe Zakopane?

 

Dobrze widzę na google street view, że nie ma zjazdu z S7 do tej restauracji? Jeździłem palcem po mapie i nie widzę też wjazdu od Grójeckiej... Ktoś ma własne doświadczenia w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rosaskc napisał:

 

Dobrze widzę na google street view, że nie ma zjazdu z S7 do tej restauracji? Jeździłem palcem po mapie i nie widzę też wjazdu od Grójeckiej... Ktoś ma własne doświadczenia w temacie?

swego czasu nie było zjazdu, ale jak pamietam ostatnio go zrobili (ewentualnie jedziesz na biedronke i od tamtej strony jest wjazd)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...