Skocz do zawartości

SJS tor Kielce vs Warszawa


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MDsuperstar napisał:

Miałem I. stopień w formie 1-1 i polecam takie rozwiązanie, bo na tym szkoleniu korygują podstawowe błędy (pozycja, praca rąk, sposób hamowania, itd). Tu moim zdaniem ważny jest ciągły "nadzór".

Powiem więcej - uważam, że zakres szkolenia, który jest na I stopniu powinien być częścią kursu na prawo jazdy. Gdyby wyleczyć podstawowe błędy polskich kierowców za kierownicą i przy tym pokazać, jak się auto zachowuje na mokrym zakręcie oraz przy awaryjnym hamowaniu, to byłoby zdecydowanie mniej wypadków na naszych drogach.

 

4 godziny temu, Blackbird napisał:

No dobra, a te stopnie? Strzelam, że pierwszy to jakaś teoria czy od razu wpadamy na tor? I jest później opcja jazdy po torze we własnym zakresie? Po zakończonym szkoleniu mogę sobie polatać po torze w celu, wiadomo... utrwalenia materiału? B)

Stopień II możesz zrobić wyłącznie po ukończeniu stopnia I.

Na upalanie na torze zaś wybierz sobie inny dzień ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rosaskc napisał:

 

Na upalanie na torze zaś wybierz sobie inny dzień ;)

Jasne, po prostu brałem pod uwagę opcję, że stopień pierwszy to głównie teoria. Do Kielc mam kawałek drogi i planując całodniową wycieczkę chciałbym z toru skorzystać. Okazuje się, że jest to w pakiecie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Blackbird napisał:

Jasne, po prostu brałem pod uwagę opcję, że stopień pierwszy to głównie teoria. Do Kielc mam kawałek drogi i planując całodniową wycieczkę chciałbym z toru skorzystać. Okazuje się, że jest to w pakiecie :thumbup:

tutaj masz opisy szkolen

https://drivingacademy.pl/szkolenia-indywidualne/i-stopien

https://drivingacademy.pl/szkolenia-indywidualne/ii-stopien
https://drivingacademy.pl/szkolenia-indywidualne/iii-stopien

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2020 o 14:14, _akir_ napisał:

ja tez planuje zrobić II stopień na Miedzianej, tyle że jak rozmawiałem z Nina SJS to póki co wszystko zawieszone

 

Wygląda na to, że nastawiają się na stabilizację sytuacji i szkolenie odbędzie się planowo.

Dostałem taką odpowiedź:

"Mogę dokonać zapisu Pana na ten termin, jeśli okażę się, że realizacje czerwcowe się nie odbędą oczywiście przełożymy szkolenie na późniejszą datę."

 

W każdym razie, ja już zapisany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, rosaskc napisał:

 

Wygląda na to, że nastawiają się na stabilizację sytuacji i szkolenie odbędzie się planowo.

Dostałem taką odpowiedź:

"Mogę dokonać zapisu Pana na ten termin, jeśli okażę się, że realizacje czerwcowe się nie odbędą oczywiście przełożymy szkolenie na późniejszą datę."

 

W każdym razie, ja już zapisany ;)

ja dzis dostałem potwierdzenie że mam wstępna rezerwację takze jak dobrze pojdzie to spotkamy sie na Miedzianej :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rosaskc napisał:

Jestem trochę zaskoczony. Do tej pory widziałem jedno szkolenie w jednym terminie. Aż napiszę do Pani Niny z zapytaniem.

 

info z www:
 

Trening bezpiecznej jazdy I stopnia (samochód Klienta)

Najbliższy termin: 25-06-2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rosaskc napisał:

Jestem trochę zaskoczony. Do tej pory widziałem jedno szkolenie w jednym terminie. Aż napiszę do Pani Niny z zapytaniem.

jak robiłem I stopień to z nami byli ludzie na II stopniu z jakiejś firmy + inne grupy z I

nikt nikomu nie zawadzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MDsuperstar napisał:

Zapisałem się na 25 czerwca na SJS II stopień.

Mam nadzieję, że jakąś "mazowiecką" grupę dojazdową  zorganizujemy w czwartek rano ;)

Jeśli wszystko ruszy to ja bede startowac pewnie kolo 5.30 z domu wiec mozna blizej terminu pomyslec o jakims miejscu zbiorki :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _akir_ napisał:

Jeśli wszystko ruszy to ja bede startowac pewnie kolo 5.30 z domu wiec mozna blizej terminu pomyslec o jakims miejscu zbiorki :)

Ja z Grodziska też będę coś koło tego startować i przykładowo o 6:00 możemy się zjechać na S7 w Tarczynie (np. przy restauracji Biała Chatka). Stamtąd jakieś 1,5h jazdy na tor, więc akurat 30 minut zapasu przed szkoleniem o 8:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Stamtąd jakieś 1,5h jazdy na tor, więc akurat 30 minut zapasu

Kolega jeszcze o tankowaniu zapomniał albo STI w trasę jeszcze nie jechał :biglol:.
Zalać trzeba w Kielcach

Edytowane przez MDsuperstar
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...