Jump to content

Potrzebny dobry lakiernik w Warszawie.

Hogi
 Share

Recommended Posts

zalezy jak bardzo wytarles go? zlazl kolor az do plastyku?

na poczatek zastanow sie czy nie poobcierasz go jeszcze pare razy ?

ze zderzakiem mysle ze nie ma co kombinowac, zdemontowac i pojsc do pierwszej

lepszej .

zepsuc sie tego chyba nie da, bo na plastiku rdza nie wylazi... :mrgreen:

ja tam mam tez poobcierany przez sasiadow i zmrozona zaspe sniezna i sie staram na niego nie patrzec :-)...

Ja na poczatek umylbym to i potraktowal pasta lekkoscierna do usuwania rys. Mozna to zrobic recznie przy pomocy szmatki.

Jak nadal bedzie Cie meczyc, to do lakiernika.

Pozdrawiam,

Slawo.

ze zdjec widac, ze polerka nie wystarczy. cos ci sie zdeformowalo troche....

zycie byloby prostsze gdyby zamiast betonowych donic, kwietniki robic w starych oponach :mrgreen:

Za demontaż, klejenie, lakierowanie, ponowny montaż zderzaka tylnego zapłaciłem 500 zł.

cena chyba standardowa, ale byc moze taniej byloby znalezc jakis niewymeczony zderzak na allegro i odmalowac. koszt pewnie wyjdzie podobny. chyba ze bedziemy mieli szczescie i znajdziemy pod kolor (a wtedy to tylko z jeden wieczor i samemu mozna zmienic zderzak).

wiem bo przerabialem taki plug&play.

b.

cena chyba standardowa, ale byc moze taniej byloby znalezc jakis niewymeczony zderzak na allegro i odmalowac. koszt pewnie wyjdzie podobny. chyba ze bedziemy mieli szczescie i znajdziemy pod kolor (a wtedy to tylko z jeden wieczor i samemu mozna zmienic zderzak).

wiem bo przerabialem taki plug&play.

b.

oddając zderzak nie było wiadomo że jest popękany, myślałem o opcji kupienia używanego ale każdy który znalazłem miał jakieś pęknięcie niestety :(

z kornelukiem mialem stycznosc. robil wiele razy dla firmy w ktorej pracowalem. z powodu jakosci jego napraw wspolpraca zostala rozwiazana.

Może coś się zmieniło ja jestem zadowolony. Przerobiłem już wielu lakierników "szarlatanów" i naprawdę miałem dosyć eksperymentowania, Korneluka mi polecono, spróbowałem i nie żałuję.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...