Skocz do zawartości

Ciśnienie doładowania, nie za wysokie ?


Rifu11

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, proszę o informacje ;) 

Subaru WRX 2003

Na 1-2-3 biegu cisnienie doładowania nie przekracza 1 bar, na 4 i 5 biegu ładuje do ~1,25. Czy 4 i 5 bieg nie ma za duzego cisnienia? Dodam, że zostala zrobiona mapa na 265km przez poprzedniego wlasciciela. Wzkaznik doladowania jest fabryczny wiec raczej pokazuje prawdziwe wartosci. Nie mam zbyt wielkiej wiedzy dlatego wybaczcie ewentualne błędy merytoryczne. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie im większe obciążenie tym chętniej turbina bije, niskie temperatury też w tym pomagają. U mnie na co dzień auto jeździło na 0.5b ale wieczorem na ekspresówce z chęcią biło 0.6b. Doładowanie dosyć konkretne jak dla EJ205 (o ile to fabryczny silnik z 2003), z 1.2b to się wyciąga okolice 280km+ :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 133699 napisał:

Generalnie im większe obciążenie tym chętniej turbina bije, niskie temperatury też w tym pomagają. U mnie na co dzień auto jeździło na 0.5b ale wieczorem na ekspresówce z chęcią biło 0.6b. Doładowanie dosyć konkretne jak dla EJ205 (o ile to fabryczny silnik z 2003), z 1.2b to się wyciąga okolice 280km+ :D 

 

Fabryczny silnik 218km mialo wserii ;) hmm no mam nadzieje, że to nie jest powolne nieświadome zabijanie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rifu11 napisał:

Fabryczny silnik 218km mialo wserii ;) hmm no mam nadzieje, że to nie jest powolne nieświadome zabijanie silnika.

Na pewno szybciej poleci niż jakby nie był podbity :-)

 

Ale ładnie to musi ciągnąć heh.

Edytowane przez Adrian Foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...