Jump to content

Wymiana fabrycznego radia z nowszego rocznika

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam Subaru Legacy z 2009 roku. Chciałbym wymienić fabryczne radio, na model z 2013 roku. Zobaczcie różnice na zdjęciach. Rozmiarowo są identyczne.

Myślicie że jest to możliwe? 

C74F64A6-610C-40B1-8D6C-4D8A9A88339D.jpeg

BC51257F-7E18-457F-86C9-4712CB8F143C.jpeg

Zamiast wymieniać jednego badziewia na inny, lepiej kupić coś nowego ze wparciem Android Auto/Apple Car play i cieszyć z czegoś nowoczesnego. Są w sieci dostępne zarówno same ramki adapterów jak i kompletne stacje z ramką. 

• Like 1
38 minut temu, aflinta napisał:

Zamiast wymieniać jednego badziewia na inny, lepiej kupić coś nowego ze wparciem Android Auto/Apple Car play i cieszyć z czegoś nowoczesnego. Są w sieci dostępne zarówno same ramki adapterów jak i kompletne stacje z ramką. 

Co proponujesz? 

Jest wątek o audio w Subaru, tam zapytaj albo nawet poszukaj bo nie jesteś pierwszym z takim problemem. Ja nie miałem takiego auta, więc nic sprawdzonego nie polecę.

16 minut temu, thefamousman napisał:

Co proponujesz? 

Ja mialem Outbacka z 2010. Kupilem radio 2din ktore mialo wyswietlacz z mozliwoscia pochylenia bo srodkowa czesc deski jest pod skosem. Do tego ramka dedykowana i nawet nie wygladalo to bardzo zle. ASO "fabrycznie" montowalo Kenwooda ale ciagle sie psul i zmienilem na Pioneera AVH-Z5100DAB. Kenwood mial sterowanie z kierownicy ale niektore funkcje nie dzialaly. Gosciu od car audio powiedzial, ze znalazl jakis modul do Pioneera ktory zapewnia pelna kompatybilnosc ale SBD umarl wiec nie zdazylem wsadzic i sprawdzic czy wszystko dziala.

Cześć,

Jest jeden plus oryginalnego radia - moim zdaniem ma świetny mikrofon - chodzi o zestaw głośnomówiący Bluetooth.

Widziałeś możne takie cudeńko ?

Chciałbym wymienić na fabryczne radio, bo moim zdaniem najlepiej wygląda. Nie podoba mi się zwykłe wstawione radio, nawet z ekranem dotykowym.

To musi być oryginał, albo coś co wyglada jak oryginał. 

Planuje zmianę fabrycznego radia, ponieważ (1) z aktualnego nie mogę streamować muzyki przez Bluetooth i (2) zmieniarka wydaje cały czas irytujące dźwięki. Najwyraźniej zmieniarka się zacina i strasznie mnie to irytuje. Z tych oto powodów koniecznie muszę zmienić radio.

Macie jakieś pomysły na nowsze fabryczne radio bądź wyglądające jak fabryczne?