Skocz do zawartości

XXII Subariada - Mołdawia - 14-21 sierpnia


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi


Nikt nie wie.

Jak lista podstawowa jest niepełna to nie ma rezerwy - bo i po co?
 
Żeby nie blokować listy dla zdecydowanych ale żeby być 1 jak się wszystko uda ;)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichałD nie odpadło, tylko się odłączyło bo najwyraźniej w brodch było zbedne :P

To przednie prawe nadkole (wróciło do domu w koszu na dachu), dzięki temu zrobiło sie w aucie bardzo dużo miejsca na błoto, które w następnych dniach było tematem przewodnim, ale to była bardzo wczesna wiosna (początek kwietnia 2017, przed nawrotem zimy), w tym przypadku możecie nie mieć takiej mocy atrakcji, aczkolwiek jak znam @Miłosz Rzeźnik na pewno znajdzie coś równie "mocnego".

Dla zachęty jeszcze jeden wstępniak, tym razem autorstwa @przemekka.

Powodzenia :thumbup:

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, przemekka napisał:

https://photos.app.goo.gl/ecPKMZmvXDMdAHFP8

 

Przejazdy prawie wszystkich załóg. 

Kurczę muszę w końcu zmontować ten film. 

 

Wielkie dzięki.  To chciałem właśnie zobaczyć :)

 

38 minut temu, subleo napisał:

Kobieta przejechała najbardziej stylowo. Najlepsza linia przejazdu, pełen luz i spokój :coffee: !

 

Pełna zgoda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gazik napisał:

Znając Marka to pewnie rejestracja :P

 

Potwierdzam, tablica przednia to był jedyny element wyposażenia, który nie wrócił do domu z wyprawy. Nawiasem mówiąc przejechała tam i "prawie" z powrotem bo zaginęła na autostradzie w okolicach Kowala, co może potwierdzić @Jastazen :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarkoV napisał:

 

Potwierdzam, tablica przednia to był jedyny element wyposażenia, który nie wrócił do domu z wyprawy. Nawiasem mówiąc przejechała tam i "prawie" z powrotem bo zaginęła na autostradzie w okolicach Kowala, co może potwierdzić @Jastazen :OO:

 

Oczywiście potwierdzam.:) Mimo, że wszyscy za radą milicji mołdawskiej umyliśmy nasze samochody na myjni, to błoto z podwozi spadało przez całą drogę na Ukrainie i w Polsce. W okolicach Kowala oderwała się z mojego Forka  błotna "płyta główna" bombardując jadącego za mną Marka. To była scena jako żywo przypominająca film "Grawitacja". Trzeba też przypomnieć, że wcześniej w okolicach Łodzi podobne bombardowanie przeprowadził Marek a tym razem w gąszczu pocisków był mój Forek.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@MichałD, @Danielo - jeżeli można podpytać, w jakim wieku dzieci?
Przeglądam wątek/myślę o wyjeździe i zastanawiam czy nasze dziewczyny 7l i 4l by miały towarzystwo.
Jeśli pojedziemy to będzie 5 latek, ale ostrzegam, wariat :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...