Jump to content

Problem z podłączeniem nowego lusterka wewnętrznego

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!

Od jakiegoś czasu chciałbym zmienić fabryczne lusterko w swoim Legacy z 2009 roku. Chciałbym je wymienić na nowe z automatycznym przyciemnianiem i kompasem (na kompasie najmniej mi zależy). 

Znalazłem lusterko na tej stronce: https://www.subarupartspros.com/sku/h501sxa100.html# 

Na tej stronie można znaleźć też poradnik jak poprawie zamontować lusterko. Poza tym obejrzałem dziesiątki filmów na YouTube jak poprawie je zamontować.

ALE... według wszystkich poradników po rozmontowaniu górnego oświetlenia, powinna tam być fabryczna wtyczka gotowa żeby tylko podłączyć lusterko. U mnie jednak nie ma żadnej wtyczki, mimo że w moim roczniku powinna być. Zobaczcie dołączone zdjęcia. 

Macie pomysł czy ta wtyczka jest gdzieś dalej lub jak mógłbym w inny sposób dostarczyć prąd do tego lusterka? 

Czekam na Wasze pomysły.

0F8BD1BA-B9EB-4483-A139-8514181DCB19.jpeg

49370A7E-75E5-49A1-8C07-50BF977D186E.jpeg

C566213F-45D5-43EB-837F-9D7C1346EE14.jpeg

9644DBFF-066D-41AE-8779-BA6929FF9A44.jpeg

2E4A1309-25A2-480E-BA25-7D6409C05C3C.jpeg

Z tego co pamiętam to takie lusterko było oferowane tylko w USA i to pewnie dlatego nie masz podciągniętej instalacji :)

To jest Legacy V?

U mnie w IV jest taka wolna. Zastanawiałem się od czego ona jest :)

IMG_20190728_135357.jpg

Zasilanie można pociągnąć z lampek. Ale problemem będzie mocowanie lusterka do szyby. W EU jest plastikowe okrągłe przekręcane w bok, a w US metalowe nasuwane od góry. Jedno z drugim nie zagra. 

W dniu 6.04.2020 o 19:13, lechuorzech napisał:

Zasilanie można pociągnąć z lampek. Ale problemem będzie mocowanie lusterka do szyby. W EU jest plastikowe okrągłe przekręcane w bok, a w US metalowe nasuwane od góry. Jedno z drugim nie zagra. 

Nie ma do tych mocowań jakiś specjalnych adapterów? Wydaje się, że powinny być dostępne jakieś przejściówki...