Skocz do zawartości

Witam wszystkich czy ktoś próbował montować coś takiego.chcialbym zamontowac jakiś wyswietlacz zamiast schowka.


Lukasz Waszczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jakie ma bebechy. Kolega ma dedykowaną stacje w volvo S60. Ale tam ma 4Gb ram, zero zacięć. Natomiast moja z 1Gb na pokładzie, chodzi płynnie ale mogła by dużo szybciej, doopy nie urywa :/. Ale za te pieniądze j/w powinna już być to wersja z 4gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma w BMW e39 zamienione oryginalne radio ,na świetnie spasowane, z ramką zaprojektowaną ze smakiem , pasująca do stylu wnętrza ( nie wygląda na chińską "taniochę",a na oryginał) jest to stacja multimedialna.Wszystko jest,ale nie dźwięk... podstawa audio. pendrive USB "mieli" długo. Czuć ,że "w środku" jest upchane funkcji do granic możliwości, . Brat stwierdził tak:  "szkoda,że ktoś wywalił oryginalne radio..."  .  Ogólnie to kwestia co tam upchnęli do środka.Radio w bmw jest z roku 2013-2014,więc lata świetlne do dzisiejszych sprzętów,ale już wtedy nie był to tytan jakości w stylu np. harman kardon. Na przykładzie forum nawet widać,że nikt się nie "rzuca" na podmiankę oryginalnego radia. Rozumiem jednak,że zależy Tobie na doposażeniu bryczki,więc oby jakiś szybki, konkretny model radia się trafił,bo jednak to kawałek grosza jest i szkoda by było,gdybyś był rozczarowany szybkością/jakością dźwięku/etc. - niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tego typu stacji ma słaby dźwięk, niestety.

Ale można pokombinować w ten sposób (jeżeli stacja jest na Androidzie i daje nam taką możliwość) - wpiąć zewnętrznego DAC'a na USB i do niego powpinać kable.

Tak robią osoby które instalują nie stację multimedialną ale zabudowany tablet z zainstalowanym specjalnym androidem pod pełnienie takiej funkcji.

 

Nie wiem czy tu na forum czy przez Facebooka jednej osobie takiego tableta konfigurowałem i nie wiem na czym stanęło finalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem sobie takie jak na foto. Mam 3.0 h6 i była ori nawigacja tak więc kupiłem ramkę z schowkiem bo oryginału mi szkoda niszczyć i pociołem poszpachlowałem i pomalowałem i wyszło ja jestem mega zadowolony. Brakuje mi tylko termometru temperatury zewnętrznej ale o to będę pytał was jak podpiąć pod zegarek. Jeśli według was to dobrze wygląda to powiedzcie mi gdzie założyć temat z tego moim pseudo poradnikiem jak to zrobić. Ps multifunkcja działa, sterowanie i dźwięk z ori radia kamera ogólne ma lepszą jakość (złe miejsce na fotkę)0fc90926d7e162ce1917b396d1a80d50.jpg64a4202375a6365b7f0c4cd006cd73cd.jpg08b057645154e9ec7db3f23104b73a79.jpg93f6a63fcdbbb2d6d6817feeb174b641.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tojamt napisał:

Ja założyłem sobie takie jak na foto. Mam 3.0 h6 i była ori nawigacja tak więc kupiłem ramkę z schowkiem bo oryginału mi szkoda niszczyć i pociołem poszpachlowałem i pomalowałem i wyszło ja jestem mega zadowolony. Brakuje mi tylko termometru temperatury zewnętrznej ale o to będę pytał was jak podpiąć pod zegarek. Jeśli według was to dobrze wygląda to powiedzcie mi gdzie założyć temat z tego moim pseudo poradnikiem jak to zrobić. Ps multifunkcja działa, sterowanie i dźwięk z ori radiaemoji6.png kamera ogólne ma lepszą jakość (złe miejsce na fotkę)

Temat możesz założyć w dziale Legacy tak myślę i jakoś sprytnie go nazwać, żeby każdy trafił przypadkiem, albo po prostu napisać obszerny post w TYM TEMACIE
Edyta:
Aha, u mnie te foty mocno niskiej jakości są, mało widać na nich. 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tojamt napisał:

Ja założyłem sobie takie jak na foto. Mam 3.0 h6 i była ori nawigacja tak więc kupiłem ramkę z schowkiem bo oryginału mi szkoda niszczyć i pociołem poszpachlowałem i pomalowałem i wyszło ja jestem mega zadowolony. Brakuje mi tylko termometru temperatury zewnętrznej ale o to będę pytał was jak podpiąć pod zegarek. Jeśli według was to dobrze wygląda to powiedzcie mi gdzie założyć temat z tego moim pseudo poradnikiem jak to zrobić. Ps multifunkcja działa, sterowanie i dźwięk z ori radiaemoji6.png kamera ogólne ma lepszą jakość (złe miejsce na fotkę)0fc90926d7e162ce1917b396d1a80d50.jpg64a4202375a6365b7f0c4cd006cd73cd.jpg08b057645154e9ec7db3f23104b73a79.jpg93f6a63fcdbbb2d6d6817feeb174b641.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Siemanko właśnie oto mi chodziło jak możesz powiedzieć mi co za radio wlozyles.ramke właśnie zamówiłem sam przerobie tylko właśnie nie wiem jaki wyswietlacz mogę zamówić żeby pasował dzięki z góry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2020 o 11:42, Tojamt napisał:

 Jeśli według was to dobrze wygląda to powiedzcie mi gdzie założyć temat z tego moim pseudo poradnikiem jak to zrobić. Ps multifunkcja działa, sterowanie i dźwięk z ori radiaemoji6.png kamera ogólne ma lepszą jakość (złe miejsce na fotkę)0fc90926d7e162ce1917b396d1a80d50.jpg64a4202375a6365b7f0c4cd006cd73cd.jpg08b057645154e9ec7db3f23104b73a79.jpg93f6a63fcdbbb2d6d6817feeb174b641.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

O tak... to jest zrobione fajnie. Jeżeli "mody" , to takie jak u CIebie. Wyglada,jak oryginał.Schludnie ,w klimacie, spasowane idealnie,nic nie wystaje,laik się nie kapnie i można zawsze powrócić tanim kosztem do stanu "fabryka" .  Ps nawet ten niebieski ludzik cwaniakuje,że dobry "mod" wyszedł ;) . Wkład pracy i efekt w 100% elegance,no i koszta pewnie o niebo niższe niż "gotowiec" ,co też jest ważne.

Edytowane przez Qubu666-Baja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...