Skocz do zawartości

Odświeżenie/odmłodzenie XVa


owad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak się ostatnio zastanawiam nad odświeżeniem/odmłodzeniem mojego szarego (prawie czarnego) xva. Troche smutny ten kolor. 

Zastanawiam się nad jakimiś fajnymi naklejkami albo dodatkami, ktore go zmienią wizualnie.

 

Czy ktoś z was przerabiał już może coś takiego? Czasem można spotkać na ulicy fajne oklejanie...

 

Znalazłem na razie coś takiego

 

https://pl.aliexpress.com/item/33021286376.html?aff_platform=default&sk=CS44FoqU&aff_trace_key=d278e34e2ea24172933a621e6b9ecb45-1584535753662-02523-CS44FoqU&dp=ou.andantefilm.se&tmLog=new_Detail_6397&terminal_id=095e155e8e4a4c55880bc911ebff39a7&aff_request_id=d278e34e2ea24172933a621e6b9ecb45-1584535753662-02523-CS44FoqU

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten deseń?

https://allegro.pl/oferta/naklejki-na-auto-camo-kamuflaz-trojkaty-84-sztuki-8829984916?reco_id=0e509966-6929-11ea-9fa9-b8ca3a6ab170&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118

 

Albo udać się do firmy reklamowej lub oklejającej auta i wspólnie coś indywidualnego zaprojektować. Nie jest już tak drogo. Dwa lata temu za cały dach płaciłem 500 PLN.

 

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, peteres napisał:

Wyglada zajefajnie, jedynie bym wyrzucił owiewki, bo szpeca. No i zdecydowanie za skromnie z pomarańczowymi dodatkami:P

A mi te owiewki pasują, ale rzecz gustu...dodatki dają smaczek, co za dużo to...

zawsze można na drzwiach i przez maskę/dach jakieś paski dokleić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, owad napisał:

Witam,

Tak się ostatnio zastanawiam nad odświeżeniem/odmłodzeniem mojego szarego (prawie czarnego) xva. Troche smutny ten kolor. 

Zastanawiam się nad jakimiś fajnymi naklejkami albo dodatkami, ktore go zmienią wizualnie.

 

Czy ktoś z was przerabiał już może coś takiego? Czasem można spotkać na ulicy fajne oklejanie...

Cześć,

Wprawdzie nie mam XV, a Jeepa, ale niezależnie od marki polecam oklejenia auta. Wybór koloru, deseniu i rodzaju folii praktycznie nieograniczony. Pozwoli cieszyć sie autem jak nowym. Jednocześnie mega zabezpieczenie lakieru przed rysami itd. Polecam zdecydowanie. Kolejne auto na pewno też będzie oklejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mechanik napisał:

Cześć,

Wprawdzie nie mam XV, a Jeepa, ale niezależnie od marki polecam oklejenia auta. Wybór koloru, deseniu i rodzaju folii praktycznie nieograniczony. Pozwoli cieszyć sie autem jak nowym. Jednocześnie mega zabezpieczenie lakieru przed rysami itd. Polecam zdecydowanie. Kolejne auto na pewno też będzie oklejone.

 

I to jest argument za oklejeniem - gałązki :) Szkoda, że trzeba mieć zbędne 5k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nohol napisał:

I to jest argument za oklejeniem - gałązki :) Szkoda, że trzeba mieć zbędne 5k

Dowiadywałeś się?

Cena zależy od wielu czynników - rodzaj folii, jak okleisz auto np całe wraz z elementami wewnątrz samochodu itd.

My np nie oklejaliśmy dachu i przedniego grila.

Z Twoich postów wynika, że chcesz aby auto wyglądało ciekawie. Może nie oklejaj dachu - ciemy kolor pasuje do wszystkiego. Zostaw np dach i maskę, nie bierz najdrozszej folii.

Wielka zaleta foli to, że możesz zawsze ją zerwać i masz lakier jak nowy. Pamiętaj, że auta oklejone są droższe.

Co do ochrony lakieru w terenie - praktycznie wszyscy w terenówkach ją mają na nowszych autach. Pamiętaj jednak ,że są również tacy , którzy martwią się o folię bardziej niż o lakier - bo folia ochroni lakier, ale się porysuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@owad właśnie się jarnąłem, że jesteś z Trójmiasta.

W takim razie mogę polecić zakład w którym oklejałem auto:

https://www.varimutos.pl/portfolio/

Mega profesjonalnie. Ciemne auto do oklejania to bardzo duży plus. Bardzo dobrze wyglądają elementy nie wykończone folią wewnątrz, czyli np drzwi po otwarciu, pokrywka wlewu paliwa itp.

Edytowane przez mechanik
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mechanik napisał:

Z Twoich postów wynika, że chcesz aby auto wyglądało ciekawie. Może nie oklejaj dachu - ciemy kolor pasuje do wszystkiego.

 

To nie ja chcę oklejać, u mnie co najwyżej bezbarwny mat, żeby chronił od gałązek w lesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, nohol napisał:

 

Ehhh... szukam takich felg, są u Jankesów, ale nie chcą wysłać do EU.

 

tu masz fajną stronę z felgami, od razu podgląd jak to wygląda na XV => tirerack dostawa raczej nie wchodzi w grę, ale po typie felgi można poszukać u innego sprzedawcy.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.04.2020 o 11:05, Blixten napisał:

Wybrałeś już coś, bo jeśli nie, to.... ;)

 

Nieeee :) Skłaniam się raczej ku matowej folii bez obrazków. Temat i tak na razie powieszony na kołku, Zlotu nie ma, Subariada, na którą chciałem jechać - odwołana. Po co oklejać teraz? ;)

 

Niemniej dzięki za pamięć :)

 

Edytowane przez nohol
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...