Skocz do zawartości

[ Kraków, Polska, Swiat:D ] Quniownia - 2 maja godz 17.00


Oskar

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak sobie pomyslalem ze moze by zrobic spota w któryś dzien, tego calego majowego weekendu, wlasnie w Starych Koniach bo wieksza paczka dawno nas nie bylo :wink: I taka druga sprawa ale to przy okazji, fajnie jakby sie zebralo jak najwiecej ludu bo chcialem zrobic jakies grupowe zjdjecia calej ekipy i Subarakow. Chcialbym w koncu cos zrobic cos z ta swoja strona bo jest tragiczna...I potrzebne mi m.in jakies zdjecia itp. itd. I moze jest ktos na forum kto by sie oprawa graficzna strony zajal? Czekam na wasze propozycje co do dnia jaki wam pasuje, no i co wy na to :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiec tak sobie pomyslalem ze moze by zrobic spota w któryś dzien, tego calego majowego weekendu, wlasnie w Starych Koniach

W środę 2. maja po południu :?:

I moze jest ktos na forum kto by sie oprawa graficzna strony zajal?

Ukiman to ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What!, ja proponuje taki dzień, zeby ci co pracują a nie dostali urlopu, mieli następny dzień wolny :wink: , tak w razie czego :mrgreen: .

 

Oskar, super pomysł, czas zasmakowac qńskich pierożków zasmażanych, popic zimnym browarkiem, przepic bania finki i tak do rana :mrgreen:

I pewnie tak sie skończy, ze ok 00:00 znów zakocham sie w pani barmance :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasi sroda kazdy dzien mi pasi zreszta :razz: Przybywajcie licznie w kazdym razie :smile: WRC fan, mysle ze trochu na dworq jak bedzie pogoda, a pozniej to i nas pewnie w srodku nie zabraknie :wink: Tak btw to w Quniach maja jeszcze nasze kielbaski z rajdowych andrzejek :mrgreen: niby trzymane w zamrazalniku jakims, wiec i uzytek mozna z nich zrobic jakby co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, w takim razie umawiamy sie w ŚRODĘ 2 MAJA ok 17-tej. :mrgreen:

 

BTW, skręćmy jakąś większą imprezę, qniownia znana na cała Polske, a tylko stali bywalcy przyjeżdżają (Ł.T.R.) :evil:

 

Zapraszamy więc wszystkich spoza grodu Kraka na Spot Forumowy do Qniowni :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mój kumpel mówi: "zróbmy więc imprezę jakiej nie widział nikt i q@$#%^^$# rozwalmy te budę" :mrgreen:

 

BTW, podjadę moze dzis do qniowni i pogadam z szefostwem, co mogli by nam zaoferować oczywiście po baaaaa :roll: aaaaaardzo promocyjnych cenach :wink: , jakby mialo byc więcej osób.

hehehe, odkąd zaczelismy tam robić spoty teamu Łosiedlowego, cena alkoholu wzrosła o 50% :evil: - to in minus, a in plus, pojawiło sie cos więcej niż luksusowa :lol:

 

a przy okazji pozioram se na moją ulubioną panią barmankę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...