Skocz do zawartości

Nowy Levorg 1.8 T


orm

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna @Dyrekcja

 

Jako szczęśliwy posiadacz Imprezy 2.0 MY2017 (nieliczny) co się załapał  :yahoo:

Muszę kupić kolejne i to w miarę szybko (żona w ciąży :dance:) i już czuje, że z maluchem i jack russelllllll retierem (Zorką) już na forum prezentowana ;) nie zmieścimy się w tego bolida.

Szczerze mówiąc napaliłem się na nowego levorga jak "Reksio na kość"

 

Powiem tak klepie pierwszy egzemplarz tylko czy bedzie ? i kiedy mniej wiecej ? 

może jakieś przecieki jaki bagażnik ? ;) zaczyna mnie to bardziej interesować :P

 

cytując

https://www.carbuyer.co.uk/news/170367/2020-subaru-levorg-revealed-at-tokyo-motor-show

 

The new 2020 Subaru Levorg has broken cover at the Tokyo Motor Show. It features sharper styling and a new 1.8-litre petrol engine, plus plenty of safety technology. Set to go on sale in Japan in the middle of 2020, it’s due in Europe shortly afterwards.

 

"...a new 1.8-litre ‘Boxer’ engine will replace the old 2.0-litre engine. No specs have been revealed but Subaru says the engine uses lean-burn technology to help reduce fuel consumption. It could work in a similar way to Mazda’s Skyactiv-X petrol engine, which is more powerful than an equivalent diesel engine, but returns similar fuel economy with lower emissions."

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, mechanik napisał:

Emisja wynika bezpośrednio z ilości spalonego paliwa, więc stwierdzenie niezrozumiałe.

Niekoniecznie. Im lepiej dobierzesz mieszanke tym wiecej bedzie energii z jednostki paliwa a samo paliwo zostanie spalone w calosci. Do tego dochodzi kwestia odpowiedniej  temperatury, cisnienia, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blejzu

oby :)

engine uses lean-burn technology to help reduce fuel consumption. It could work in a similar way to Mazda’s Skyactiv-X petrol engine, which is more powerful than an equivalent diesel engine

 

a mazda ma w europie juz te silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

w kilku miejscach to czytałem to mam pod ręką

Cytat

 

Creative311 claims the new Subaru Levorg will be revealed in mid- or late-June before the order books open in early July. It is understood that entry-level models will come outfitted with a 1.8-liter turbocharged four-cylinder engine that produces roughly 197 hp and 216 lb-ft (294 Nm) of torque. An STI-badged variant is expected to feature a larger 2.4-liter unit that will likely offer up in excess of 300 hp.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, orm napisał:

w kilku miejscach to czytałem to mam pod ręką

 

Creative311 claims the new Subaru Levorg will be revealed in mid- or late-June before the order books open in early July. It is understood that entry-level models will come outfitted with a 1.8-liter turbocharged four-cylinder engine that produces roughly 197 hp and 216 lb-ft (294 Nm) of torque. An STI-badged variant is expected to feature a larger 2.4-liter unit that will likely offer up in excess of 300 hp.

Fajnie tyle że to dywagacje. 

Faktycznie na stronie oficjalnej producenta informacji brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel
W dniu 2.07.2020 o 11:32, orm napisał:

W Japoni ma lipiec/sierpien ruszyć sprzedaż czy może już wiadomo coś jak to z Europą będzie ? 

Przepraszam za spóźnioną odpowiedź. Nowy Levorg niestety będzie tylko w wersji RHD.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2020 o 09:06, Dyrekcja napisał:

Przepraszam za spóźnioną odpowiedź. Nowy Levorg niestety będzie tylko w wersji RHD.

 

Pozdrowienia

Czy Levorg 2,0 dostępny w DE notuje jakieś sensowne wyniki sprzedażowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2020 o 09:06, Dyrekcja napisał:

Przepraszam za spóźnioną odpowiedź. Nowy Levorg niestety będzie tylko w wersji RHD.

 

Pozdrowienia

Bardzo ciekawe, bo wideo promocyjne było z wersją LHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Urabus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...