Skocz do zawartości

"telewizor" w 2008


olej

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast schowka mam ekran nad radiem. Pomijając bezużyteczną nawigację i rozbudowaną konfigurację audio które gra tragicznie jest tam parę funkcji, których nie kumam. Szukam jakiejś instrukcji do tego. Auto mam bez kluczyka, odpala się na knobkę i do tego też są jakieś ustawienia, niezbyt jasne dla mnie. Ktoś coś ma w pdf? wszelkie owners manuale nic nie wspominają o bezkluczykowej wersji czy ustawieniach z poziomu tego komputatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam tutaj instrukcję w PDF - ale szczerze zamiast ją czytać poświęć ten czas na szukanie sprzętu na wymianę fabrycznego.

TTTM i to jest wada fabryczna i to po prostu nie gra. Aż boli słuchać.

 

Ja wstawiłem w to miejsce SONY XAV-AX100 i jest (prawie) idealnie. Znajdziesz w moich postach opisałem w szczegółach.

07_outback_navi_manual.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dorwać mapy .pl? Jakiekolwiek nawet. Mam 3 płyty subarowskie ale polski nie pokrywa. Nie wiem jak właczyć termometr czy zegarek, nie wiem co robi autolock czy tam inny fuel display. dlatego pytam o mauala, może być w jezyku langauage. Ktoś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2020 o 17:40, olej napisał:

A gdzie dorwać mapy .pl? Jakiekolwiek nawet. Mam 3 płyty subarowskie ale polski nie pokrywa. Nie wiem jak właczyć termometr czy zegarek, nie wiem co robi autolock czy tam inny fuel display. dlatego pytam o mauala, może być w jezyku langauage. Ktoś ma?

 

A przeczytał parę postów wcześniej czy przegapił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...