Skocz do zawartości

Pytanko.


Peci84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przepraszam jeśli nie tu powinienienem pytac. Potrzebuje zestaw rozruchowy do forka 2006 2.0 158KM, czyli filtr powietrza kabinowy paliwa oleju i może świece jest tu ktoś na forum kto sprzedaje takie rzeczy? Pozdrawiam

Edytowane przez Peci84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peci84,

Nie powinieneś pisać postów pod wpływem alkoholu.  Przeczytaj sobie co napisałeś i jak to napisałeś. Każdy post, nawet po wysłaniu można edytować. 

Rzeczy o które pytasz dostępne są w każdym sklepie motoryzacyjnym,  nawet w Zakopanem na Szymonach.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Miałki napisał:

Peci84,

Nie powinieneś pisać postów pod wpływem alkoholu.  Przeczytaj sobie co napisałeś i jak to napisałeś. Każdy post, nawet po wysłaniu można edytować. 

Rzeczy o które pytasz dostępne są w każdym sklepie motoryzacyjnym,  nawet w Zakopanem na Szymonach.

 

Przepraszam Wielmożnego pana uczonego ale telefon ma coś takiego jak słownik T9 i czasem zmieni wyraz ale to pewnie pan z miasta wie. Nie trzeba od razu pisać złośliwych komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Peci84 napisał:

Witam i przepraszam jeśli nie tu powinienienem pytac. Potrzebuje zestaw rozruchowy do forka 2006 2.0 158KM, czyli filtr powietrza kabinowy paliwa oleju i może świece jest tu ktoś na forum kto sprzedaje takie rzeczy? Pozdrawiam

Zgadzam się z kolegą Miałki, nie wygłupiał byś się z takimi pytaniami, jest pełno sklepów z częściami albo ASO wystarczy poświęcić kilka minut na znalezienie, ale lepiej zaśmiecać forum głupimi pytaniami:facepalm:

Edytowane przez Maniek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info nie wiedziałem. Po prostu mam też inne auto nie tylko subaru i na innym forum jest coś takiego, że ludzie to ogarniaj i dla forumowiczów jest dobra cena i porada ale już wiem że na tym forum tego nie ma i po problemie. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Peci84 napisał:

Dzięki za info nie wiedziałem. Po prostu mam też inne auto nie tylko subaru i na innym forum jest coś takiego, że ludzie to ogarniaj i dla forumowiczów jest dobra cena i porada ale już wiem że na tym forum tego nie ma i po problemie. Dzieki

A co to za forum i marka?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę reklamował innych for. Ale doradzili co i jak wziąść do kogo napisac na forum w tej sprawie i 24godziny miałem wszystko w domu aż sam byłem w szoku 

Edytowane przez Peci84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Peci84 napisał:

Nie będę reklamował innych for. Ale doradzili co i jak wziąść do kogo napisac na forum w tej sprawie i 24godziny miałem wszystko w domu aż sam byłem w szoku 

To nie kwestia reklamy. Wymieniamy tu opinie i poglądy o motoryzacji. To, ze Miałki w swoim stylu Cię zmielił nie powinno Cię zniechęcać. Musiałbyś zobaczyć co on w estetach wkleja :)

 Chętnie posłuchamy. Nie daj się prosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peci84

Po pierwsze - przeczytaj jeszcze raz regulamin Forum, zwłaszcza część o tym do kogo Forum należy i jakich firm nie można tu reklamować (to w kontekście pytania "gdzie kupić" )

Po drugie - jedną z podstawowych zasad netykiety jakiegokolwiek Forum jest zakładanie nowego wątku/tematu tytułując go w taki sposób aby choć trochę określał jakiego zagadnienia dotyczy. Otwierając wątek pt "Pytanko" dajesz do zrozumienia, że masz gdzieś innych Forumowiczów i administrację Forum.
Po trzecie - zaliczyłeś tzw "mocne" wejście na Forum. Proszę aby kolejne tematy i wypowiedzi miały nieco wyższy poziom.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...