Skocz do zawartości

podgrzewanie lusterek i wycieraczek w Outback III polift


olej

Rekomendowane odpowiedzi

Jest przycisk uruchamiający grzanie luster i przedniej szyby. Mam auto gdzie przednia szyba nie jest ori i nie ma podgrzewania wycieraczek. Wlączenie grzania nie podgrzewa lusterek. Sądzę że przy wymianie szyby coś kiedyś rozłączono. Gdzie pod dechą szukać jakiegoś przekaźnika ew. jakieś podpowiedzi jak sprawdzić czemu lustra nie grzeją?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj twierdził że przednia szyba jest połączona szeregowo z lusterkami. Nie widziałam w schemacie czegoś takiego ale może tak jest. Zewrzyj kable od szyby jakimś kawałkiem przewodu. Najwyżej wywali Ci bezpiecznik :) ale lepiej było by, żarówkę np kierunkowskazu tam podłączyć i wtedy sprawdzić czy po chwili grzeją lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SF są w lewym dolnym rogu szyby. Pewnie będzie podobnie, nie pamiętam tylko czy wystarczy zdjąć plastik słupka czy trzeba też ten plastik między szybą a deską.

Ostatnio była dyskusja o tym co z czym w czym grzeje itp. U mnie lusterka razem z tylna szyba, a przednia ma osobny wyłącznik ale ponoć w SG już jest inaczej. Jeden wielki miszmasz. A tutaj piszemy o OBK.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2020 o 17:34, Damian Korzekwa napisał:

U mnie lusterka grzeją się wraz z tylnią szybą a do przedniej jest osobny przełącznik.

Mam dokładnie tak samo. OBK III polift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OBK III tak, jak piszą koledzy - podgrzewanie lusterek jest załączane razem z podgrzewaniem tylnej szyby, a podgrzewanie miejsc postoju wycieraczek jest załączane przyciskiem przy lewym kolanie kierowcy (obok gałki do regulacji lusterek, przycisku składania lusterek i przycisku VDC OFF).

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...