Jump to content

XV I, XV II i XVII Zlot Plejad

Blixten
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich doświadczonych i tych świeżych iksfałowiczów jak ja :yahoo:

Kto w tym roku wybiera się swoim IKSFAŁEM na PLEJADY, jakie trasy Was interesują i jak się do nich przygotowujecie ?  

• Upvote 1

• Blixten changed the title to XVI, XVII i XVII Zlot Plejad

Ja się wybierałem... Teraz się wybieram na te przyszłoroczne, ofc Tur-Ter :superhero::drinks:

Przygotowania? Przejedziesz spokojnie serią, płyty pod silnik i dyfer mile widziane. ATki to już pełnia szczęścia ;) 

Ps I tak lepsiejszy jest świniopas :yahoo::thumbup:

Edited by moominko
  • Like 2
  • Upvote 1

47 minut temu, moominko napisał:

świniopas

Właśnie przed chwilą podziwiałem Ciebie i @keyman 'a na zdjęciach - tylko Wy byliście iksfałami, czy ktoś jeszcze ?

Słyszałem o imprezie, ale nie mogłem być :cry:  - mam nadzieję, że uda mi się załapać na plejady.

Edited by Blixten

• Blixten changed the title to XV I, XV II i XVII Zlot Plejad
2 godziny temu, moominko napisał:

Ps I tak lepsiejszy jest świniopas :yahoo::thumbup:

Nie no jaki tam swiniopas, na to nie ma sensu jeździć. Same swiry, bloto, kamienie, urwać można coś... nie ma co ;p ;)

2 godziny temu, Blixten napisał:

PLEJADY, jakie trasy Was interesują i jak się do nich przygotowujecie ? 

Dla XV nic poniżej TURTER i ja tak też celuje w tym roku.

Na tym etapie przygotowanie sprowadza się do pewnego i szybkiego łącza w dniu 01.04. ;)

Dalej można pomyśleć o płycie pod silnik, a resztę zweryfikuje pogoda.

Pytaj w głównym wątku o szczegóły, tam wszyscy chętnie pomogą i odpowiedzą (tak abyś tylko trochę spanikował ;) )

• Like 1

Ja chciałem w 2018 na XV zlot pojechać...ale szanownej jakoś nie przekonałem , może teraz ją urobię może... tur-ter biorę pod uwagę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

Planowałam udział w zeszłym roku, ale jeszcze przed zapisami trzeba było zrezygnować - kolizja terminów. Teraz zrobimy drugie podejście, może się uda. Trasa tur-ter, za kierownicą mój mąż, ja na fotelu pilota. No i oczywiście bez napinki :biglol:

• Like 1
  • Upvote 1

5 godzin temu, Blixten napisał:

Witam wszystkich doświadczonych i tych świeżych iksfałowiczów jak ja :yahoo:

Kto w tym roku wybiera się swoim IKSFAŁEM na PLEJADY, jakie trasy Was interesują i jak się do nich przygotowujecie ?  

My będziemy. Po raz pierwszy "piętnastką" i pierwszy raz na TUR-TER. Do tej pory Imprezą tylko szosowa i tur-szos parę razy (jak w podpisie :) ).

• Like 2

nie miałem dotąd sposobności wziąc udziału, czytając Wasze wpisy ślinka cieknie  :)

rozważam TURTER lub TER. co byście polecali na pierwszy raz? lub - gdzie można podejrzeć różnice w trasach?

Edited by nohol

48 minut temu, nohol napisał:

nie miałem dotąd sposobności wziąc udziału, czytając Wasze wpisy ślinka cieknie  :)

rozważam TURTER lub TER. co byście polecali na pierwszy raz? lub - gdzie można podejrzeć różnice w trasach?

Tur-Ter - na luzie, kilka prób sportowych skrojonych praktycznie pod każdego. Na terenowej łatwiej zgubić tablicę rejestracyjną, zderzak.... obejrzyj filmy i zdjęcia z ostatniego zlotu :) Oczywiście można przejechać też #beznapinki... ale po co wtedy trasa terenowa? :D

W dniu 10.03.2020 o 09:42, aflinta napisał:

Tur-Ter - na luzie, kilka prób sportowych skrojonych praktycznie pod każdego. Na terenowej łatwiej zgubić tablicę rejestracyjną, zderzak.... obejrzyj filmy i zdjęcia z ostatniego zlotu :) Oczywiście można przejechać też #beznapinki... ale po co wtedy trasa terenowa? :D

Dzięki, pooglądałem i jednak na pierwszy raz TURTER pomimo blachy pod silnikiem i AT na felgach :) bo rzeczywiście #beznapinki nie miałoby sensu. TER na codzień mam dosyć wokół :)