Skocz do zawartości

XV I, XV II i XVII Zlot Plejad


Blixten

Rekomendowane odpowiedzi

  • Blixten zmienił(a) tytuł na XVI, XVII i XVII Zlot Plejad

Ja się wybierałem... Teraz się wybieram na te przyszłoroczne, ofc Tur-Ter :superhero::drinks:

 

Przygotowania? Przejedziesz spokojnie serią, płyty pod silnik i dyfer mile widziane. ATki to już pełnia szczęścia ;) 

 

Ps I tak lepsiejszy jest świniopas :yahoo::thumbup:

Edytowane przez moominko
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, moominko napisał:

świniopas

 

Właśnie przed chwilą podziwiałem Ciebie i @keyman 'a na zdjęciach - tylko Wy byliście iksfałami, czy ktoś jeszcze ?

Słyszałem o imprezie, ale nie mogłem być :cry:  - mam nadzieję, że uda mi się załapać na plejady.

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Blixten zmienił(a) tytuł na XV I, XV II i XVII Zlot Plejad
2 godziny temu, moominko napisał:

Ps I tak lepsiejszy jest świniopas :yahoo::thumbup:

Nie no jaki tam swiniopas, na to nie ma sensu jeździć. Same swiry, bloto, kamienie, urwać można coś... nie ma co ;p ;)

2 godziny temu, Blixten napisał:

PLEJADY, jakie trasy Was interesują i jak się do nich przygotowujecie ? 

Dla XV nic poniżej TURTER i ja tak też celuje w tym roku.

Na tym etapie przygotowanie sprowadza się do pewnego i szybkiego łącza w dniu 01.04. ;)

Dalej można pomyśleć o płycie pod silnik, a resztę zweryfikuje pogoda.

 

Pytaj w głównym wątku o szczegóły, tam wszyscy chętnie pomogą i odpowiedzą (tak abyś tylko trochę spanikował ;) )

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blixten załapać się na plejady to tak jak @keyman napisał- szybkie łącze i współpraca z F5 

@Snuff gwarantuje Ci że jak tylko ją przekonasz to ona pokocha lekki offroad... been there, done that. Teraz moja żona chce prowadzić na następnych plejadach i świniopasie. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałam udział w zeszłym roku, ale jeszcze przed zapisami trzeba było zrezygnować - kolizja terminów. Teraz zrobimy drugie podejście, może się uda. Trasa tur-ter, za kierownicą mój mąż, ja na fotelu pilota. No i oczywiście bez napinki :biglol:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blixten napisał:

Witam wszystkich doświadczonych i tych świeżych iksfałowiczów jak ja :yahoo:

 

Kto w tym roku wybiera się swoim IKSFAŁEM na PLEJADY, jakie trasy Was interesują i jak się do nich przygotowujecie ?  

 

My będziemy. Po raz pierwszy "piętnastką" i pierwszy raz na TUR-TER. Do tej pory Imprezą tylko szosowa i tur-szos parę razy (jak w podpisie :) ).

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem dotąd sposobności wziąc udziału, czytając Wasze wpisy ślinka cieknie  :)

rozważam TURTER lub TER. co byście polecali na pierwszy raz? lub - gdzie można podejrzeć różnice w trasach?

Edytowane przez nohol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, nohol napisał:

nie miałem dotąd sposobności wziąc udziału, czytając Wasze wpisy ślinka cieknie  :)

rozważam TURTER lub TER. co byście polecali na pierwszy raz? lub - gdzie można podejrzeć różnice w trasach?

Tur-Ter - na luzie, kilka prób sportowych skrojonych praktycznie pod każdego. Na terenowej łatwiej zgubić tablicę rejestracyjną, zderzak.... obejrzyj filmy i zdjęcia z ostatniego zlotu :) Oczywiście można przejechać też #beznapinki... ale po co wtedy trasa terenowa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 09:42, aflinta napisał:

Tur-Ter - na luzie, kilka prób sportowych skrojonych praktycznie pod każdego. Na terenowej łatwiej zgubić tablicę rejestracyjną, zderzak.... obejrzyj filmy i zdjęcia z ostatniego zlotu :) Oczywiście można przejechać też #beznapinki... ale po co wtedy trasa terenowa? :D

 

Dzięki, pooglądałem i jednak na pierwszy raz TURTER pomimo blachy pod silnikiem i AT na felgach :) bo rzeczywiście #beznapinki nie miałoby sensu. TER na codzień mam dosyć wokół :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...