Skocz do zawartości

MP3 w STI


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy istnieje jakaś możliwość odtwarzania na fabrycznym radiu plików MP3? :?: Jakiś dołączany odtwarzacz albo coś w tym stylu. Wymiana całego radia średnio mi się uśmiecha.

 

ja slyszalem o jakis rozwiazaniu ze podlaczasz do gniazda zapalniczki takiego cudaka i w radiu ustawiasz zadana czestotliwosc. jakos pewnie srednia, ale zawsze to jakies wyjscie.

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dołączany odtwarzacz albo coś w tym stylu.

 

Witam!!

 

Padniesz ze śmiechu jak się dowiesz co wymysliłem...

 

Każde radio ma przynajmniej 2, 3 zakresy, zwykle UKF , MW i LW. Wszystko sterowane z guzika. Mój znajomy naprawiacz wszelkiego RTV, odetnie radiową głowcę długich fal od wzmacniacza i w jej miejsce wyprowadzi kabelek z gniazdem na "małego" jacka. Koszt robocizny niewielki.

 

W ten sposób sygnał z mp3'ki trafia bezpośrednio do wzmacnacza radiowego.

A wszystko to będzie sterowane z wspomnianego wcześniej guzika, czyli np. taka pętla: CD->UKF1->UKF2->UKF3->LW (czyli mp3'ka)->CD

 

Planuję wyprowadzony z radia kabelek dociągnąć do schowka i tam zamocować gniazdo słuchawkowe. Mp3'ka będzie w ten sposób niewidoczna...

 

Sęk wtym, że ja mam matiza i mogę sobie bezkarnie w nim rzeźbić...

 

Pozdrawiam!!

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w STI'07 nie ma MP3??? :shock: Auto za taka kase i zeby nie bylo takiego co jak co na dzien dzisiejszy standartu... Domestos masz chociaz wyjscie na zewnetrzne urzedzenie plug&play??

 

Nie wydziwiaj. WRXy MY03-04 w ogóle nie miały radia. Postęp jest i trzeba się z tego cieszyć. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se chyba kupię jakąś kasetę, żeby czasem skorzystać z tego sprzętu :mrgreen:.

 

Jak jest kaseciak to są takie adaptery. Wygląda to jak kaseta ale na końcu jest kabel który możną podłączyć odtwarzacz mp3, palma itp.

 

Mój kaseciak przy próbie włożenia mu czegoś takiego powiedział "fakju" i wypluł to :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666, po cholerę Ci empetrzy :shock:

Czy jakość dźwięku z CD nie jest wystarczająco kiepska :?:

 

Zapraszam do naszej piwnicy. Mam ze dwa kartony tych spacjalów, bo Bilex mi nie pozwolił wyrzucić parę lat temu ... nie wiem czy czekały na Imprezę czy co ...

Ja swoją kolekcję musiałem wyrzucić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakość dźwięku z CD nie jest wystarczająco kiepska :?:

 

Na seryjnym sprzęcie montowanym w subaru nie usłyszysz różnicy pomiędzy CD, a mp3. I tak słychać tylko dość wąski wycinek środka, a więc co za różnica, czy górę i dół obetnie kompresja, czy marny sprzęt :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na seryjnym sprzęcie montowanym w subaru nie usłyszysz różnicy pomiędzy CD, a mp3. I tak słychać tylko dość wąski wycinek środka, a więc co za różnica, czy górę i dół obetnie kompresja, czy marny sprzęt .

Niech Ci będzie. A temat i tak jest bez sensu bo nie ma ankiety :idea:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na transmittery FM a wcale nie są takie złe. To jest tanie rozwiązanie aby mieć MP3. Sam stosuję w Forku i wypada nieźle. Fakt, że to nie jest rozwiazanie dla audiofilów no ale dźwięk jest po prostu ok. Pozatym nie należy kupować najtanszego za "czy pieńdziesiąt". Ja za swój dałem 30zł.

Inna sprawa, ze np.: Pionner z Cd który miałem w Audi miał wejście AUX IN i wystarczyło zrobić koncówke odpowiednią i pieknie chodziło zewnętrzne granie.

Najlepiej poświecić te 400zł i kupić radyjo. W pugu mam teraz Pioneera z MP3 i po raz kolejny (już 3) jestem bardzo zadowolony. Radio daje przede wszystkim swobodę obsługi i brak dodatkowego kabla wychodzącego z zapalary do mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chyba WRC Fan szukając rozwiązania z MP3 dawał linka do http://www.allegro.pl/item188955395_mp3 ... m_wwa.html

Miałem okazję przetestowac w Subaru i nawet gra. Wadą testowanego urządzenia było zarządzanie utworami (plikami), które nawet podzielone w folderach były wyświetlane bez podziału(lista przesortowana alfabetycznie z wszystkimi plikami wgranymi do Pentagrama). Być może nowsze wersje firmwaru wyeliminowały ten problem.

Mój kaseciak przy próbie włożenia mu czegoś takiego powiedział "fakju" i wypluł to .

W OBK też opluł mnie kasetą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...