Jump to content

Klimatyzacja w GT


placuch32
 Share

Recommended Posts

Dzień Dobry. Pytanie do ultrasów :) Przekopałem forum i broszury dotyczące imprez 95-2000 w wersji GT w sedanie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie : Czy posiadały one na swoim wyposażeniu klimatyzację?

Poszukuję takiego egzemplarza, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Czy szukam czegoś, co nie istnieje, czy po prostu jest to rzadkością?

Edited by placuch32
Link to comment
Share on other sites

W dniu 3.03.2020 o 08:44, kornik napisał:

Oczywiście że występowała, właśnie jestem na etapie zakładania u siebie.

 

Jak duża to jest misja? 

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. To co zauważyłem z aut dostępnych obecnie na rynku, w kombiakach często występuje klima, w sedanach raczej rzadko, niestety.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 2.03.2020 o 21:27, placuch32 napisał:

Przekopałem forum i broszury dotyczące imprez 95-2000 w wersji GT w sedanie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie : Czy posiadały one na swoim wyposażeniu klimatyzację?

W moim MY99 z rynku francuskiego klimy nie było.

 

W zeszłym roku założyłem. Droga przez mękę żeby znaleźć pasujące części, nieopłacalne finansowo ale wbrew opinii na forum, że klima w Subaru jest i tak bez sensu bo zabiera moc i nie chłodzi, to u mnie wręcz mrozi, absolutnie najlepsza klima jaką miałem.

Od razu mówię, że z Forestera nie pasuje. Najlepiej kupić cały komplet z GT, bo z wolnossaków też nie pasuje, niż rzeźbić tak jak ja z pojedynczymi częściami. Oryginalna chłodnica (skraplacz) nadaje się tylko na złom, a zamienniki są z różnymi wyjściami na przewody. Jak macie jakieś konkretne pytania to pytajcie, może będę mógł pomóc. W piwnicy zostały mi rurki zdaje się jedna od osuszacza do skraplacza a druga co idzie za IC od kompresora do nagrzewnicy także mogę odsprzedać jak komuś będzie brakowało.

IMG_2609.JPG

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...