Skocz do zawartości

Klimatyzacja w GT


placuch32

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry. Pytanie do ultrasów :) Przekopałem forum i broszury dotyczące imprez 95-2000 w wersji GT w sedanie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie : Czy posiadały one na swoim wyposażeniu klimatyzację?

Poszukuję takiego egzemplarza, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Czy szukam czegoś, co nie istnieje, czy po prostu jest to rzadkością?

Edytowane przez placuch32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2020 o 08:44, kornik napisał:

Oczywiście że występowała, właśnie jestem na etapie zakładania u siebie.

 

Jak duża to jest misja? 

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. To co zauważyłem z aut dostępnych obecnie na rynku, w kombiakach często występuje klima, w sedanach raczej rzadko, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2020 o 21:27, placuch32 napisał:

Przekopałem forum i broszury dotyczące imprez 95-2000 w wersji GT w sedanie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie : Czy posiadały one na swoim wyposażeniu klimatyzację?

W moim MY99 z rynku francuskiego klimy nie było.

 

W zeszłym roku założyłem. Droga przez mękę żeby znaleźć pasujące części, nieopłacalne finansowo ale wbrew opinii na forum, że klima w Subaru jest i tak bez sensu bo zabiera moc i nie chłodzi, to u mnie wręcz mrozi, absolutnie najlepsza klima jaką miałem.

Od razu mówię, że z Forestera nie pasuje. Najlepiej kupić cały komplet z GT, bo z wolnossaków też nie pasuje, niż rzeźbić tak jak ja z pojedynczymi częściami. Oryginalna chłodnica (skraplacz) nadaje się tylko na złom, a zamienniki są z różnymi wyjściami na przewody. Jak macie jakieś konkretne pytania to pytajcie, może będę mógł pomóc. W piwnicy zostały mi rurki zdaje się jedna od osuszacza do skraplacza a druga co idzie za IC od kompresora do nagrzewnicy także mogę odsprzedać jak komuś będzie brakowało.

IMG_2609.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...