Skocz do zawartości

Zapytanie o KENWOOD FXDD07EF2 OEM Navi - (wymiana końcówki mocy)


rodman091

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie znalazłem nic na ten temat na forum więc założyłem nowy wątek. Znalazłem coś w sieci że da się to zrobić i jaka końcówka została wlutowana w navi Kenwood ale nic więcej czy było coś jeszcze do zrobienia  związane z tą przeróbką. 

Jeśli ktoś ma wymienioną końcówkę mocy w swoim navi na inną nie zależy mi na podniesieniu mocy a na poprawienie chociaż troszkę dźwięku. Jeśli ktoś zrobił to sam lub wie jak i jaka końcówka została założona i czy było to zrobione na zasadzie  wylutowania starej i wlutowanie nowej bez żadnych innych przeróbek w navi proszę o info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • rodman091 zmienił(a) tytuł na Zapytanie o KENWOOD FXDD07EF2 OEM Navi - (wymiana końcówki mocy)
  • 3 tygodnie później...

Zazwyczaj wymienia się na taką samą, bo do tej są dobrane elementy dookoła, ewentualnie kompatybilną. Jeśli radio ma już trochę lat, może okazać się że wyszedł następca o trochę lepszych parametrach.
Jeśli zależy Ci na lepszych niższych tonach. To przy końcówce mocy, albo przy głównej przetwornicy są duże kondensatory, można je wymienić na takie o większej pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2020 o 09:48, rodman091 napisał:

Witam nie znalazłem nic na ten temat na forum więc założyłem nowy wątek. Znalazłem coś w sieci że da się to zrobić i jaka końcówka została wlutowana w navi Kenwood ale nic więcej czy było coś jeszcze do zrobienia  związane z tą przeróbką. 

Jeśli ktoś ma wymienioną końcówkę mocy w swoim navi na inną nie zależy mi na podniesieniu mocy a na poprawienie chociaż troszkę dźwięku. Jeśli ktoś zrobił to sam lub wie jak i jaka końcówka została założona i czy było to zrobione na zasadzie  wylutowania starej i wlutowanie nowej bez żadnych innych przeróbek w navi proszę o info. 

Czasem na forum jest @Leszek Paziewski - z firmy Elco Exim, która współpracuje z SIP jako oficjalny partner. Może warto go bezpośrednio zapytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...