Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2020 !!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Według załączonego zegara wychodzi mi, że w tym roku zlot odbędzie się w taki... trochę przedłużony weekend. Kochana Redakcjo, potwierdźcie, czy dobrze wyliczyłem ;);):P
 

Edytowane przez Urabus
Dodano zegareczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Golfstrom napisał:

Według załączonego zegara wychodzi mi, że w tym roku zlot odbędzie się w taki... trochę przedłużony weekend. Kochana Redakcjo, potwierdźcie, czy dobrze wyliczyłem ;);):P

tak jest od 11 czerwca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Golfstrom napisał:

Według załączonego zegara wychodzi mi, że w tym roku zlot odbędzie się w taki... trochę przedłużony weekend. Kochana Redakcjo, potwierdźcie, czy dobrze wyliczyłem ;);):P


To tylko dla zmyłki... i tak wiadomo, że trzeba przyjechać dzień wcześniej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot Plejad to jest zlot Subaru taki sam jak zloty VW czy BMW? Pytam serio, nie robcie zloscliwosci...i jesli są tam jakies konkurencje, to czy trzeba sie na nie zapisywac wczesniej? Wytlumaczcie 'nowemu' uczestnikowi 'The Forum', ktory nowy w motoryzacji i mechanice nie jest... :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot Plejad to jest zlot Subaru taki sam jak zloty VW czy BMW? Pytam serio, nie robcie zloscliwosci...i jesli są tam jakies konkurencje, to czy trzeba sie na nie zapisywac wczesniej? Wytlumaczcie 'nowemu' uczestnikowi 'The Forum', ktory nowy w motoryzacji i mechanice nie jest... :P 

Poczytaj temat z zeszłego roku Nie ma się co dowiadywać tylko iść na żywioł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michen napisał:

Zlot Plejad to jest zlot Subaru taki sam jak zloty VW czy BMW? Pytam serio, nie robcie zloscliwosci...i jesli są tam jakies konkurencje, to czy trzeba sie na nie zapisywac wczesniej? Wytlumaczcie 'nowemu' uczestnikowi 'The Forum', ktory nowy w motoryzacji i mechanice nie jest... :p 

Serio kolega @Rafaelo dobrze Ci napisał, poświęć trochę czasu przeczytaj wątek 2019 roku lub w googlach poszukaj regulaminu zlotu plejad 2019 , tam też jest dużo konkretnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot Plejad to jest zlot Subaru taki sam jak zloty VW czy BMW? Pytam serio, nie robcie zloscliwosci...i jesli są tam jakies konkurencje, to czy trzeba sie na nie zapisywac wczesniej? Wytlumaczcie 'nowemu' uczestnikowi 'The Forum', ktory nowy w motoryzacji i mechanice nie jest...  
Poogladaj filmiki na YT. Tu np nasz z trasy terenowej





Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Michen napisał:

Zlot Plejad to jest zlot Subaru taki sam jak zloty VW czy BMW?


Zlot Plejad jest zupełnie inny :) Czujesz się tak jakbyś brał udział w prawdziwym rajdzie. Inne zloty przypominają raczej pikniki, niby też jest fajnie, ale nie wpadniesz w depresję gdy któryś przegapisz ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Urabus napisał:

 


W umówionym miejscu ;) 

Tak, tak w Wielkopolsce. Przecież już wszyscy wiedzą... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rafaelo napisał:

Myśle ze jeden dzień wcześniej nie wystarczyemoji12.png Może przedwczesniaki zrobimyemoji848.png

 

Godzinę temu, Rafaelo napisał:

To wyleczymy się Z korono wirusa Duchem Puszczy i wszyscy będą zdrowi

 

Teraz propozycja wcześniejszego przyjazdu ma sens... gdyż w kontekście prozdrowotnym spotka się zapewne z uznaniem naszych Pań :mrgreen: 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafaelo napisał:

To wyleczymy się Z korono wirusa Duchem Puszczy i wszyscy będą zdrowiemoji41.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Leczyłem się kiedyś Pędzącym Jeleniem, co całkiem dobrze komponuje się z Duchem Puszczy. Nie wiem tylko jak skończyłoby się zmieszanie tych specyfików, bo już sam Jeleń robił niesamowitą robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...