Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2020 !!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy, Plejady Plejadami... ale chciałbym coś zaproponować. Sytuacja wirusowa się rozkręca, wiec każdy z nas zapewne dba o siebie i swoją rodzinę. Ale są też obok nas lekarze i pielęgniarki, którzy ciężko pracują, żeby ratować chorych. Może zróbmy w naszych lokalnych społecznościach jakąś małą zbiórkę i zamówmy im pizzę, czy inne jedzenie, kawę, herbatę, wodę, soki - z dostawą do najbliższego szpitala, który walczy z wirusem? Jest nas wielu i możemy wykonać fajny gest solidarności z nimi. Co sądzicie o takim pomyśle? Nie chodzi o wielkie kwoty, a o wsparcie tych, którzy własnych rodzin nie widzieli od wielu godzin, bo pomagają innym i ryzykują własnym zdrowiem. Zadzwoniłem przed chwilą do Szpitala Bielańskiego w Warszawie na SOR. Zapanowała cisza w słuchawce i po chwili.... "To pierwszy taki telefon. Nie wiem co powiedzieć, ale na pewno nikt tutaj jedzeniem nie pogardzi". To tylko pokazuje, że trzeba ich wesprzeć.

  • Super! 5
  • Dzięki! 3
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, coocer napisał:

Wygląda na to że jest skoordynowana akcja

https://zrzutka.pl/posilekdlalekarza




Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Wiele tych inicjatyw ruszyło bardzo gwałtownie, spontanicznie i równolegle. Nam zależało, żeby ta przysłowiowa pizza dotarła od razu i zachęciła innych do działania :) i to się dzieje! :idea:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tych inicjatyw ruszyło bardzo gwałtownie, spontanicznie i równolegle. Nam zależało, żeby ta przysłowiowa pizza dotarła od razu i zachęciła innych do działania i to się dzieje! :idea:
 
Wiem wiem i bardzo popieram. Zainspirowałeś mnie do poszukania podobnych inicjatyw i po prostu chciałem się podzielić.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że chcesz pomagać :) bo tak trzeba :) ja postawiłem na moją małą lokalną społeczność -i dzięki temu zadziałaliśmy szybko. Pi razy drzwi policzyłem ile ludzie zadeklarowali i wyłożyłem z własnych. A jak spłynie kasa i będzie nadwyżka (na co liczę), to się kupi pewnie jeszcze jakąś kawę, herbatę, wodę i zamówi dodatkowe ciepłe posiłki. 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Uprzejmie informuję, że wobec aktualnej sytuacji wynikającej z rozprzestrzeniania się wirusa musiałem podjąć decyzję o przełożeniu terminu Zlotu. Zarówno przyczyny stricte formalne, jak i zawsze obecna troska o Państwa bezpieczeństwo nie pozostawiają mi innego wyboru.

Oczywiście nie jestem w stanie już teraz przewidzieć, na kiedy ustalimy nowy termin.

Pierwsza opcja ( choć mniej prawdopodobna, gdy weźmiemy pod uwagę potencjalny horyzont czasowy dostępności skutecznych leków ) to jesień bieżącego roku.

Druga, bardziej prawdopodobna, to "standardowy" termin z rocznym opóźnieniem.

 

Liczę na Państwa zrozumienie i życzę zdrowia !

 

  • Super! 4
  • Dzięki! 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 4
  • Lajk 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, że wobec aktualnej sytuacji wynikającej z rozprzestrzeniania się wirusa musiałem podjąć decyzję o przełożeniu terminu Zlotu. Zarówno przyczyny stricte formalne, jak i zawsze obecna troska o Państwa bezpieczeństwo nie pozostawiają mi innego wyboru.
Oczywiście nie jestem w stanie już teraz przewidzieć, na kiedy ustalimy nowy termin.
Pierwsza opcja ( choć mniej prawdopodobna, gdy weźmiemy pod uwagę potencjalny horyzont czasowy dostępności skutecznych leków ) to jesień bieżącego roku.
Druga, bardziej prawdopodobna, to "standardowy" termin z rocznym opóźnieniem.
 
Liczę na Państwa zrozumienie i życzę zdrowia !
 

Rozsadna decyzja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, FilipBB napisał:

Szkoda, że w tym roku WNMP nie wypada chociaż w piątek a nie sobotę, bo byłby to idealny termin.

15 sierpień to nie jesień, a wakacje, wielu będzie na wakacjach o ile takowe będą miały miejsce w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Dyrekcja napisał:

Uprzejmie informuję, że wobec aktualnej sytuacji wynikającej z rozprzestrzeniania się wirusa musiałem podjąć decyzję o przełożeniu terminu Zlotu. Zarówno przyczyny stricte formalne, jak i zawsze obecna troska o Państwa bezpieczeństwo nie pozostawiają mi innego wyboru.

Oczywiście nie jestem w stanie już teraz przewidzieć, na kiedy ustalimy nowy termin.

Pierwsza opcja ( choć mniej prawdopodobna, gdy weźmiemy pod uwagę potencjalny horyzont czasowy dostępności skutecznych leków ) to jesień bieżącego roku.

Druga, bardziej prawdopodobna, to "standardowy" termin z rocznym opóźnieniem.

 

Liczę na Państwa zrozumienie i życzę zdrowia !

 

Dzisiaj mija 100 lat od epidemii wirusa grypy H1N1 grupy A, który zabił od 50 do 100 milionów ludzi. Trwała rok.

Świat zmienia się na naszych oczach i dotyka, bez wyjątku, każdego z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...