Skocz do zawartości

Poszukiwana Pompa ABS 27596AJ001 - HELP


Mróweczka

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć wszystkim:lol:

Tak jak w tytule. Poszukuje pompy ABS (najlepiej używanej) do Legacy 2.5 benzyna. ( szukam konkretnie do Outback'a ale do Legacy występowała identyczna).

Numer szukanej pompy to: 27596AJ001 lub 27596AJ003. Przeszukałem wszystkie możliwe oferty w PL(allegro, olx, strony z częsciami etc.) i nie znalazłem ani jednej sztuki... :cry:

Jedyne pompy jakie znalazłem miały następujący numer: 27536AJ001 - jednak to są pompy z 2 litrowego Diesla i nie pasują.

Zatem mam pytanie: czy ktoś z Was wie gdzie w PL lub za granicą mogę znaleźć i kupić taką pompę? Może da się ją zastąpić jakąś inną bardziej dostępną? Bo na chwilę obecną auto jest uziemione :facepalm: a wpięcie do niego pompy 27536AJ001 z 2 litrowego diesla wiąże się z utratą duszy tego samochodu - napędu na 4 koła - działa tylko przednia oś :evil:

Miał ktoś z was podobną sytuację kiedyś?

Z góry dziękuję za wszelką pomocB).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Dlaczego piszesz, że Twój Legaś stracił duszę? Czy już podmieniałeś pompę? czy tylko gdzieś to czytałeś/słyszałeś?

Jestem na etapie przekładki silnika (swap) z diesla na benzynę 2.0 i chcę zostawić pozostałe "kaciany", bo diesel jest bardziej wypasiony.

Jedyne co się dowiedziałem, to że trzeba zakodować pompę ABS do nowego komputera silnika żeby działała poprawnie (podobno nie wszystkie można drugi raz kodować).  Może z tym masz problem, a nie z niepasującą pompą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...