Skocz do zawartości

1998 Subaru Impreza STI type R - pytania przed zakupem


AMI

Rekomendowane odpowiedzi

Drugie - oczywiscie, ze nie a tym bardziej imprezami turbo.

no to ogladaj auto z kims, kto wie przynajmniej jak auto jest fabrycznie lakierowane

i nie bedzie mial banana od ucha do ucha, jak auto zacznie przyspieszac.

sam niestety totalnie nie spelniasz w/w. dla wlasnego dobra (probujac uniknac zakupu padliny)

poszukaj kontaktu z kims choc troche siedzacym w temacie.

wiem, wiem... walkujemy znow to samo... ale kupienie zlej imprezy boli prawie jak zly dotyk (cale zycie) :razz: :lol::mrgreen:

 

:wink:

 

[edit] w dublinie jest dobry kierowca testowy subaru :twisted::mrgreen: >> piotr

 

Banan bananem - dlatego wlasnie chce dac sobie czas na odetchniecie i przemyslenie tematu :)

Niemniej jednak chyba oczywistym dla ludzi tutaj jest, ze tan banan nie bierze sie z niczego i trudno tego banana na twarzy nie dostac :)

 

Co do kierowcy - fajnie slyszec, ze jest w Dublinie ktos, kto zna sie na tym - Dublin jakby najbardziej mi odpowiada. Jesli tylko moglbym prosic o pomoc, zeby uniknac wtopy - to piwo gwarantowane. Niejedno :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Piotrek wspominał, że jeszcze jakiegoś mechanika ma więc pewnie jak sie skontaktujecie to uda się coś ustalić :)

 

Zabrzmi to moze nieco egzaltowanie - ale byloby cudownie ;)

 

Tak jeszcze tylko dla pewnosci - chodzi o tego Piotra:

http://www.forum.subaru.pl/profile.php?mode ... file&u=913

?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nieco dziwnie dla mnie wygladala przy calej konsoli czarnej biala obudowa pokretla do DCCD - ale moze nieslusznie i tak ma byc? Jesli ktos mnie moze naprostowac, to prosze bardzo.

 

Tak ma być.

 

Dzieki - przynajmiej jedno wyjasnione.

Chociaz wyglada to nieco dziwnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechać sie zawsze mogę. Nastraszymy Irlandczyków. Też kilka STi oglądałem ale to raczej hobbistycznie, choć korci, korci....

A tak na serio to nurtuje mnie jak taki sinik radzi sobie z paliwem 95 octanowym i co warte są śmierdzące jak nafta octan boosty?

Tak, tutaj w IRL prawie nie ma paliwa 98 octanów (ponoć jest gdzieś w szalonej cenie w Dublinie, ale nie spotkałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechać sie zawsze mogę. Nastraszymy Irlandczyków. Też kilka STi oglądałem ale to raczej hobbistycznie, choć korci, korci....

A tak na serio to nurtuje mnie jak taki sinik radzi sobie z paliwem 95 octanowym i co warte są śmierdzące jak nafta octan boosty?

Tak, tutaj w IRL prawie nie ma paliwa 98 octanów (ponoć jest gdzieś w szalonej cenie w Dublinie, ale nie spotkałem)

 

Oj korci. A jeszcze do tego na forum w dziale sprzedaz/kupno zostalem wlasnie poszczuty :) ale nie ten kraj i nie ta kasa jeszcze troche, bo rocznik mlody.

 

Co do benzyny - jest Statoil przy Liffey w centrum, gdzie widze jakies kosmiczne ceny rzedu 145e - moze tam maja 98 oktanow? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiałbym się:

 

a) prawidłowego podrutowania tego (takie auto może być niezłym jajkiem niespodzianką),

B) samego MoTeC-a -- to co dobre na tor, niekoniecznie musi być dobre na ulice, w szczególności, gdy strojący się niekoniecznie przyłożył do uwzględnienia nagrzewania, różnych stanów pośrednich.

c) anti-laga (jeśli koleś często używał, to wydech swoje dostał).

 

Zresztą niech potwierdzą bądź zaprzeczą ci, którzy takie rzeczy widzieli nie tylko na obrazku.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, pomyliłeś wątki, opinie o autach na sprzedaż są tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104767

 

Hm... nie jestem przekonany czy ktos zna tego subaraka - chodzi mi bardziej o jakas opinie ogolnie, czy nalezy sie obawiac takiego samochodu i na co zwracac w jego przypadku uwage.

A nie chcialem kombinowac z kolejnym watkiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, zawsze kupując auta, które nie jest sprzedawane w dużych ilościach narażasz się na kontakt z różnymi wydumkami, dziwnymi sposobami obejścia problemów itp. Szczególnie jak auto ma już swoje lata i zapewne na niejednym asfalcie gumy darło.

 

Trudno odmowic Ci racji. Licze jednak na to, ze na forum tym sa spece, ktorzy lepiej niz

ja, z doswiadczenia, beda juz wiedzieli, ze pewne rozwiazania sa ok, z innymi lepiej od razu dac sobie spokoj.

A cala reszta to zawsze jakas jednak ruletka.

 

Szczesliwie udalo mi sie juz zlapac kontakt z Piotrem - co dwie glowy to nie jedna. Pooglada sie, moze cos sensownego sie wybierze :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nieźle sie uśmiałem :razz:

Tutaj tylko na mnie trąbią jak wyprzedzam.

Co do paliwa to w centrum przy rzecze po 145centów za litr jest zwykłe "gówno" 95 takie jak wszędzie tylko w innej cenie.

Nikt nie wie czy 95 octanów i na przykład 1,5 bara nie wysadzi silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No dobra, to ja troche odgrzeje kotleta i sie w koncu po miesiacu (wlasciwie to juz poltora) pochwale :)

 

http://picasaweb.google.com/jacekrudowski/Subaru - kolekcja nudnych zdjec z kazdej strony procz spodu :)

 

Troche trzeba bylo dopicowac pewne drobiazgi, jeszcze troszke do dopicowania zostalo :) - ale po tym miesiacu jezdzenia co tu duzo mowic...

Jedyny powod do narzekania jaki czasem znajduje, to bol glowy po dluzszej jezdzie :)

Cichy to on nie jest - ale jak jezdzi :) Wybaczam mu wszystko :)

 

Pozdrawiam juz jako ujezdzacz Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...