Skocz do zawartości

Forester 2.0 e-boxer 5 isofix...


emdzy

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, FilipBB napisał:

Patrząc również na chłodno, inne marki miały jeszcze większe podwyżki, za zwykłe Skody, VW, BMW czy Mercedesy.

Te marki natomiast oferuja identyczne/lepsze wyposazenie o osiagach nie wspominajac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2020 o 16:16, mechanik napisał:

Masz rację @Lisekdobre audio w Subaru to ważny dodatek, pomagający przymknąć oko na niedociągnięcia w jakości, dokładności montażu. Zwłaszcza obecnie jest to istotne, gdy auta Subaru mają słabe silniki i stały się "subiektywnie" dynamiczne. 

Jezdzac OBK wszystko jest “poprawnie” lecz wsiadajac do XT gdzie jest moc i dobre auto swiat jest po prostu lepszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lisek napisał:

Te marki natomiast oferuja identyczne/lepsze wyposazenie o osiagach nie wspominajac:)

tutaj nie do końca wiem czemu sie czepiasz tak subaru :)...po ostatnim objezdzie salonów (m.in. toyota, volvo) subaru wypadło najkorzystniej w stosunku jakość do ceny. Na uwagę zasługuje właśnie przede wszystkim jakość wykończenia jak i poziom wyposażenia. to najtańsze auto jakie ogladaliśmy...owszem najsłabsze pod wzgledem silnika, ale jak na moje i mojej żony potrzeby to mocy mu nie brakuje.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...