Jump to content

Zestaw DVD w podsufitce (pilot, słuchawki)

tomahawk
 Share

Recommended Posts

Witam,

szanowni, w mojej Tribece brakuje słuchawek oraz pilota do zestawu w podsufitce.

Pytanie jest następujące: czy po zakupie brakujących elementów np. na którymś portalu aukcyjnym biorę pilot w łapę i wszystko "śmiga" czy będzie to wymagać dodatkowych zabiegów np. u elektronika?

Pozdrawiam

U mnie brakuje tylko słuchawek... ciekawe czy jest jakiś sposób na operowanie dvd bez pilota? Z ciekawostek na postoju można oglądać to co na dvd również na przednim ekranie, trzeba tylko zaciągnąć hamulec postojowy :upside-down-face_1f643-small:

Gdzieś ktoś mi powiedział, że ze słuchawkami jest mniejszy problem. Podobno, podobno, każde inne słuchawki z funkcją IR (podczerwień) będą działać. Nikt natomiast nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie jak sprawa wygląda gdy chodzi o pilot. Sam będę musiał testować na sobie. Właśnie zamówiłem pilot z B9 wersja EU. Zobaczymy. 

Słuchawki natomiast można zakupić już za 60 zł od pary z funkcją IR. Całkiem przyzwoite. 

• 4 months later...

Daj znać czy pilot pasuje.

U mnie w podsufitce zamontowane było jakieś Nintendo. Niestety brakowało oryginalnego DVD. Zamówiłem oryginalne ale niestety kostka była przerobiona i nie pasuje. Miał by ktoś zdjęcia kostki połączeniowej DVD? Ktoś orientuje się dokąd leci przewód z podsufitki? Może udało by się podmienić. Wersja auta- US panel kupiłem w wersji EU. Mam do zestawu auta 2 pary słuchawek niestety pilota brak...

1 godzinę temu, Kamis napisał:

Miał by ktoś zdjęcia kostki połączeniowej DVD? Ktoś orientuje się dokąd leci przewód z podsufitki? Może udało by się podmienić. Wersja auta- US panel kupiłem w wersji EU. Mam do zestawu auta 2 pary słuchawek niestety pilota brak...

Tego nie wiem Kolego.

Gdy mowa o pilocie przyznaję, że ten, który zakupiłem z B9 EU działa.

Co prawda nie było tak od razu natomiast powierzyłem go znajomemu elektrykowi samochodowemu który stwierdził, że "jest wyłączony". Nie wiem, co to oznaczało bo i on nie chciał powiedzieć natomiast prawdą jest, że zrobił jakiś mały abrakadabra po czym stwierdził, że teraz działa, i owszem tak właśnie jest.

Innymi słowy można implementować taki pilot z innego samochodu, przynajmniej z tych samych jego wersji (EU/US).

Edited by tomahawk