Skocz do zawartości

Zestaw DVD w podsufitce (pilot, słuchawki)


tomahawk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szanowni, w mojej Tribece brakuje słuchawek oraz pilota do zestawu w podsufitce.

Pytanie jest następujące: czy po zakupie brakujących elementów np. na którymś portalu aukcyjnym biorę pilot w łapę i wszystko "śmiga" czy będzie to wymagać dodatkowych zabiegów np. u elektronika?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś mi powiedział, że ze słuchawkami jest mniejszy problem. Podobno, podobno, każde inne słuchawki z funkcją IR (podczerwień) będą działać. Nikt natomiast nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie jak sprawa wygląda gdy chodzi o pilot. Sam będę musiał testować na sobie. Właśnie zamówiłem pilot z B9 wersja EU. Zobaczymy. 

Słuchawki natomiast można zakupić już za 60 zł od pary z funkcją IR. Całkiem przyzwoite. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Daj znać czy pilot pasuje.

U mnie w podsufitce zamontowane było jakieś Nintendo. Niestety brakowało oryginalnego DVD. Zamówiłem oryginalne ale niestety kostka była przerobiona i nie pasuje. Miał by ktoś zdjęcia kostki połączeniowej DVD? Ktoś orientuje się dokąd leci przewód z podsufitki? Może udało by się podmienić. Wersja auta- US panel kupiłem w wersji EU. Mam do zestawu auta 2 pary słuchawek niestety pilota brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamis napisał:

 Miał by ktoś zdjęcia kostki połączeniowej DVD? Ktoś orientuje się dokąd leci przewód z podsufitki? Może udało by się podmienić. Wersja auta- US panel kupiłem w wersji EU. Mam do zestawu auta 2 pary słuchawek niestety pilota brak...

Tego nie wiem Kolego.

Gdy mowa o pilocie przyznaję, że ten, który zakupiłem z B9 EU działa.

Co prawda nie było tak od razu natomiast powierzyłem go znajomemu elektrykowi samochodowemu który stwierdził, że "jest wyłączony". Nie wiem, co to oznaczało bo i on nie chciał powiedzieć natomiast prawdą jest, że zrobił jakiś mały abrakadabra po czym stwierdził, że teraz działa, i owszem tak właśnie jest.

Innymi słowy można implementować taki pilot z innego samochodu, przynajmniej z tych samych jego wersji (EU/US).

Edytowane przez tomahawk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...