Skocz do zawartości

Montaż klimatyzacji w GT


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no właśnie, co to jest z tymi klimatyzacjami w Subarakach-dużo ludzi narzeka na klimy.CO z nimi nie tak?

Działają jak chcą... Moja bez względu na temperaturę, najpierw wali gorącym na nogi, potem zimnym na twarz. Generalnie, żeby jakoś to działało, trzeba sporo przy niej mieszać. Więc automatyczna jest tylko z nazwy.

Niestety nie mam porównania do innych marek, ale z tego co tu czytałem, inni producenci potrafią to zrobić tak, żeby działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, co to jest z tymi klimatyzacjami w Subarakach-dużo ludzi narzeka na klimy.CO z nimi nie tak?

 

dokladnia jak aflinta, napisal maja glosne kompresory odbieraja mocy sa malo wydajne i potwornie podnosza zuzycie paliwa wiec efekt jest taki ze ja u siebie prawie jej nie uzywam.Przepalam ja raz na jakis czas do odparowania szyb i tyle :mrgreen:

 

Klima w GT profanacja

 

a to swoja droga :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnia jak aflinta, napisal maja glosne kompresory odbieraja mocy sa malo wydajne i potwornie podnosza zuzycie paliwa wiec efekt jest taki ze ja u siebie prawie jej nie uzywam.Przepalam ja raz na jakis czas do odparowania szyb i tyle

w Legacy II tak samo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montaz zajmuje kolo 45min

trochę chyba przegiąłeś z optymizmem...;)

zapraszam do wątku :

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=109269

 

widzisz gdzies tam "pewnie zajmuje" :roll: :?: mowie o kilku klimach, ktore pare lat temu zamontowane

(czy to do starszych gt, czy legacy). wtedy serwisowalem auto u gawinow i to oni robili takie manewry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...