Skocz do zawartości

Piston slap Impreza WRX


Rifu11

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam mozliwość zakupu WRXa w idealnym stanie blacharskim od "detailingowca" jednak ze slyszalnym przez pierwszą minute piston slapem. Jest sens sie w to pchać ? Jezeli pojezdziloby to 50 tys km to bylbym zadowolony tylko skad mam miec taka pewnosc.. Jest też druga oferta z silnikiem po remoncie w Carficie z fakturami itd. jednak blacharsko do poprawek i 2-3 tys wyzsza cena. Która opcja wedlug was bylaby lepsza ? Dzieki za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rifu11 napisał:

Witajcie, mam mozliwość zakupu WRXa w idealnym stanie blacharskim od "detailingowca" jednak ze slyszalnym przez pierwszą minute piston slapem. Jest sens sie w to pchać ? Jezeli pojezdziloby to 50 tys km to bylbym zadowolony tylko skad mam miec taka pewnosc.. Jest też druga oferta z silnikiem po remoncie w Carficie z fakturami itd. jednak blacharsko do poprawek i 2-3 tys wyzsza cena. Która opcja wedlug was bylaby lepsza ? Dzieki za odpowiedz 

Ja przejechałem z piston slapem już 40tys. ale 1.6 SOHC

Słuchać u mnie dosyć mocno aż się nie rozgrzeje. Później jest dużo lepiej ale też nie jest tak że znika. Przy turbo może mieć to krótsze nogi.

 

Jak nie stać cie nie remont, to nie kupuj. Albo niech sprzedający z pistonem opuści 10k na remont :-) coś za dużo chce za tego srebrniaka.

 

Edytowane przez Adrian Foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli silnik jest dobrze zrobiony to ja bym wolał kupić tego z silnikiem po remoncie. Remont silnika kosztuje krocie ( w moim przypadku 16k ) , poprawić blache i lakier  taki koszt Ci nie wyjdzie , a zrobisz poprawki i będziesz miał auto z dobrym silnikiem i fajną budą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...