Skocz do zawartości

Nie działa fabryczny centralny zamek z pilota Impreza GD 2001


WueM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

Jak w temacie :)

Mój centralny tak z dnia na dzień postanowił sobie wziąć i umrzeć :upside-down-face_1f643-small:

 

Działał działał i przestał :huh:

 

W kluczykach obu w miarę świeże baterie więc to wykluczam...Oba nie działają :ph34r:

 

Poza tym otwieranie z kluczyka działa na wszystkie drzwi- autko odpala normalnie więc imo go puszcza ...

 

Bezpieczniki pod deską sprawdzone...

 

Kiedyś przestał działać (z mojej winy) i wywaliło bezpiecznik- teraz to co innego...Wszystkie są ok ;)

 

Próbowałem programować na nowo kluczyk spinając kostki w progu ale pomimo, iż wydaje się to łatwe...To ja chyba nie umiem :wacko:

 

Ktoś może doradzić co zrobić?

Coś sprawdzić gdzie się udać by to naprawić?

 

 

A przy okazji skoro postanowił odejść-

To mogę pomyśleć o wymianie na coś innego :)

 

 

Mogę sobie "zaprogramować" inny kluczyk/pilot czy cokolwiek "ładniejszego" i nowocześniejszego?

 

Myślałem nad kluczykiem -scyzorykiem np. czy pastylkę imo da się przełożyć ?

 

Ktoś przerabiał taki temat?

Zmienić muszę całą centralkę podejrzewam...bo fabryczny nie da się nauczyć nowego pilota?

 

Wszelkie sugestie rozpatrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mam ten sam problem, z dnia na dzień pilot przestał działać.. Wymiana baterii i nic.. Kodowanie kluczyka w następujący sposób:

-białe kostki z progu spięte, 

-trzymajac przełącznik na drzwiach w pozycji otwierania, dwa razy nacisnac na pilocie dowolny przycisk. Tez nic nie dało. Można jeszcze przelutować płytkę z pilota gorącym powietrzem.. Ale, skoro u Cb obydwa piloty przestały działać, raczej przyjrzał bym sie centralce..moze i w niej sa zimne luty, nie wiem jak to wygląda w środku ale kiedyś mialem tak w innym aucie, przelutowałem plytke w centralce i pilot ożył. I skoro starych pilotów nie da sie zaprogramować to wymiana na scyzoryk raczej nic nie wniesie. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ewemarkam napisał:

Upewnij się że wszystkie krańcówki w drzwiach Ci działają. Po krotce czy gaśnie lampka w podsufitce gdy drzwi zamkniesz.

Sprawdzę...Choć nie zauważyłem nic niepokojącego...:huh:

 

Ale upewnić się nie zawadzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...