Skocz do zawartości

Problem z temperaturą płynu GT86


Lokiec

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to że jestem tu nowy na wstępie chciałem się przywitać ze Wszystkimi klubowiczami  

Oczywiście, przeszukałem forum pod kątem mojego problemu ale bezskutecznie. Zresztą przekopałem całe internety, forum GT86, gdzie nie ma żywego ducha i nic :(


Mój GTek to 2019 rok listopad. Ma przejechane 5200km. W sobotę zauważyłem że na wolnych obrotach, na postoju przy 13st na dworze temperatura płynu rośnie do około 100st, włącza się wentylator, zbija ją do 90st i tak w kółko. A przy spokojnej jeździe temperatura nie jest w stanie wskoczyć na 90st. Do tej pory jak auto się zagrzało i osiągnął 90st to wskazówka nawet nie drgnęła. Oczywiście w serwisie nic nie stwierdzili poza tym że ten typ tak ma. Nie odebrałem auta bo uważam że jest coś nie tak. Proszę o pomoc. 
 

C04B1DA9-3840-4511-B7A9-D4AC807D2A5B.jpeg

Edytowane przez Dominik Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, nie że bym był jakimś znawcą, ale z tego co wiem w wielu samochodach temp cieczy chłodzącej prawidłowa robocza to właśnie ok 100, dlatego też właśnie układ w samochodach jest zamknięty aby zwiększyć ciśnienie i przez co podnieść temperaturę wrzenia + odpowiednia ciecz która ma podwyższony punkt wrzenia, wg mnie nie masz się za bardzo czym przejmować. Jeżeli ktoś ma inne zdanie chętnie wysłucham;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...