Skocz do zawartości

XV 2.0 e-Boxer


mattom

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Blixten napisał:

Moje poglądy ostatnio się zliberalizowały w kwestii LGBT. Wśród znajomych jedna para lesbijek faktycznie jeździ Foresterem, ale większość gejów, których znam przesiadła się do Mercedesów, i często jest to AMG. 

Moje są nawet bardzo liberalne, pod warunkiem utrzymywania tych kwestii we własnych alkowach. 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blixten napisał:

Moje poglądy ostatnio się zliberalizowały w kwestii LGBT. Wśród znajomych jedna para lesbijek faktycznie jeździ Foresterem, ale większość gejów, których znam przesiadła się do Mercedesów, i często jest to AMG. 

No może, może.., a ja z kolei słyszałem że na tym forum są tylko Geje i Kowboje.., a w tym kombinezonie to na Kowboja mi raczej nie wyglądasz..;):biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

Moje poglądy ostatnio się zliberalizowały w kwestii LGBT. Wśród znajomych jedna para lesbijek faktycznie jeździ Foresterem, ale większość gejów, których znam przesiadła się do Mercedesów, i często jest to AMG. 

To tylko świadczy o tym, że te środowiska mają dobry gust. W zamierzchłych czasach, gdy e-Boxer o mocy 150KM pojawiał się jedynie w koszmarach, a Subaru produkowało auta, które miały silniki i jeździły - kupowali Subaru. Dziś przesiedli się do AMG. O tempora, o mores :)

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radix99 napisał:

Moje są nawet bardzo liberalne, pod warunkiem utrzymywania tych kwestii we własnych alkowach. 

 

 

jeśli te kwestie to użytkowanie auta marki Subaru to ciężko będzie w alkowie, alkową może też być Subaru zaparkowane w ustronnym miejscu,

które dzięki sprawnemu AWD łatwo poradzi sobie z dotarciem w takowe 

 

"te kwestie" zazwyczaj wszyscy - bez względu na orientacje seksualną - winni utrzymywać w alkowach inaczej mogą się stać czynnością  zwaną napastowaniem seksualnym 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radix99 napisał:

Sugerujesz, że... tacy zwykli, to jeżdżą Skodami :biglol:?

Może te wąsy na przedzie mają jakąś magiczną moc przyciągania... Z drugiej strony, znam dwóch o jeden ma Audi a drugi Seata.... Czyli jednak w tym VAG coś musi być, jakaś potężna uniwersalność :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dzik44 napisał:

Ale jak aspiracją Subaru jest dołączyć czym prędzej do całej reszty masowych, szarych i nijakich "dziadkowozów" to droga oczywiście wolna..

Nie mam wiedzy jakie są aspiracje Subaru........ jedynie co wiem, to że obecnie w Europie na jedną osobę w wieku poprodukcyjnym (powyżej 64 lat) przypadają  tylko 3 osoby w wieku produkcyjnym (15-64 lat). W 2050 r. te proporcje zmienią się na 2 do 1 zatem istnieje szansa na popyt na"dziadkowozy" ;)

Edytowane przez Xawery1939
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aflinta napisał:

Może te wąsy na przedzie mają jakąś magiczną moc przyciągania... Z drugiej strony, znam dwóch o jeden ma Audi a drugi Seata.... Czyli jednak w tym VAG coś musi być, jakaś potężna uniwersalność :D

już w latach 90...VW inspirował się sugestywnością reklam Subaru

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2020 o 09:22, Xawery1939 napisał:

.i stawiam dolara przeciwko Twoim orzechom, że poniżej 2.000 obr/min wyższy moment obrotowy będzie miała hybryda Subaru z racji silnika elektrycznego. 

Oczywiście, że tak. Nigdy nie twierdziłem inaczej. W zakresie prędkości wspomaganych przez elektryka hybryda jeździ bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Xawery1939 napisał:

. jedynie co wiem, to że obecnie w Europie na jedną osobę w wieku poprodukcyjnym (powyżej 64 lat) przypadają  tylko 3 osoby w wieku produkcyjnym (15-64 lat). W 2050 r. te proporcje zmienią się na 2 do 1 zatem istnieje szansa na popyt na"dziadkowozy"

Spoko, nie przejmuj się, rynek nie znosi "próżni..." tak czy siak zaleją Europę emigranci z innych obszarów zarówno z powodów klimatycznych, gospodarczych i politycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wie jak świat będzie wyglądał za 20-30 lat..? I kogo będzie na co stać lub co komu będzie potrzebne..?

Pewne jest raczej tylko to że będzie gorzej niż jest obecnie.. Przynajmniej wszystko na to wskazuje, bo pogarsza się z każdym rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RoadRunner napisał:

Oczywiście, że tak. Nigdy nie twierdziłem inaczej. W zakresie prędkości wspomaganych przez elektryka hybryda jeździ bardzo dobrze. 

Uzupełniając Twoje wcześniejsze zapewnienia.....co do ilości Nm oraz płynnej jazdy poniżej 2.000obr/min przy turbowiaderku ;)

 

Edytowane przez Xawery1939
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dzik44 napisał:

Pewne jest raczej tylko to że będzie gorzej niż jest obecnie.. Przynajmniej wszystko na to wskazuje, bo pogarsza się z każdym rokiem.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Factfulness:_Ten_Reasons_We're_Wrong_About_the_World_–_and_Why_Things_Are_Better_Than_You_Think

 

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4860810/factfulness-dlaczego-swiat-jest-lepszy-niz-myslimy-czyli-jak-stereotypy-zastapic-realna-wiedza

Edytowane przez ketivv
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...