Jump to content

XV 2.0 e-Boxer

Recommended Posts

7 minut temu, Blixten napisał:

Moje poglądy ostatnio się zliberalizowały w kwestii LGBT. Wśród znajomych jedna para lesbijek faktycznie jeździ Foresterem, ale większość gejów, których znam przesiadła się do Mercedesów, i często jest to AMG. 

Moje są nawet bardzo liberalne, pod warunkiem utrzymywania tych kwestii we własnych alkowach. 

• Like 1
  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cena XV z hybrydą nie jest bardzo wysoka na tle konkurencji . Wielu producentów kastruje obecnie swoje samochody aby spełnić normy Euro-6dtemp .Problemem nie jest technologia jaką stosuje Subaru tylko

Witam, od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem XV e boxer Jak narazie auto jest świetne. Zaskoczyło mnie niskie spalanie:). Przed odbiorem pytałem w Salonie, jakie jest faktyczne spalanie XV, ot

Ujawniła się kolejna zaleta nowych generacji Subaru - nie trzeba wozić papierowych torebek na wymioty dla dzieci    

Posted Images

21 minut temu, Blixten napisał:

Moje poglądy ostatnio się zliberalizowały w kwestii LGBT. Wśród znajomych jedna para lesbijek faktycznie jeździ Foresterem, ale większość gejów, których znam przesiadła się do Mercedesów, i często jest to AMG. 

No może, może.., a ja z kolei słyszałem że na tym forum są tylko Geje i Kowboje.., a w tym kombinezonie to na Kowboja mi raczej nie wyglądasz..;):biglol:

• Haha 1

Lesbaru.... dobre....

Ja to jasno identyfikuję się jako przedstawiciel środowisk LPG!

Edited by house_1
  • Haha 1
  • Upvote 2
Godzinę temu, Blixten napisał:

To tylko świadczy o tym, że te środowiska mają dobry gust. W zamierzchłych czasach, gdy e-Boxer o mocy 150KM pojawiał się jedynie w koszmarach, a Subaru produkowało auta, które miały silniki i jeździły - kupowali Subaru. Dziś przesiedli się do AMG. O tempora, o mores :)

• Like 1
  • Upvote 1
2 godziny temu, radix99 napisał:

Moje są nawet bardzo liberalne, pod warunkiem utrzymywania tych kwestii we własnych alkowach. 

jeśli te kwestie to użytkowanie auta marki Subaru to ciężko będzie w alkowie, alkową może też być Subaru zaparkowane w ustronnym miejscu,

które dzięki sprawnemu AWD łatwo poradzi sobie z dotarciem w takowe 

"te kwestie" zazwyczaj wszyscy - bez względu na orientacje seksualną - winni utrzymywać w alkowach inaczej mogą się stać czynnością  zwaną napastowaniem seksualnym 

Godzinę temu, aflinta napisał:

To są geje - jeżdżą Mercedesami, mają rolexy i apartamenty w Nowym Jorku.... a tacy zwykli już nie :D

Sugerujesz, że... tacy zwykli, to jeżdżą Skodami :biglol:?

6 minut temu, radix99 napisał:

Sugerujesz, że... tacy zwykli, to jeżdżą Skodami :biglol:?

Może te wąsy na przedzie mają jakąś magiczną moc przyciągania... Z drugiej strony, znam dwóch o jeden ma Audi a drugi Seata.... Czyli jednak w tym VAG coś musi być, jakaś potężna uniwersalność :D

• Haha 1
Teraz, aflinta napisał:

Z drugiej strony, znam dwóch o jeden ma Audi a drugi Seata

Pewnie teraz aspirują do najwyższego poziomu wtajemniczenia w VAG-inie, chyba nie trzeba wspominać, która to marka ;)

16 godzin temu, Dzik44 napisał:

Ale jak aspiracją Subaru jest dołączyć czym prędzej do całej reszty masowych, szarych i nijakich "dziadkowozów" to droga oczywiście wolna..

Nie mam wiedzy jakie są aspiracje Subaru........ jedynie co wiem, to że obecnie w Europie na jedną osobę w wieku poprodukcyjnym (powyżej 64 lat) przypadają  tylko 3 osoby w wieku produkcyjnym (15-64 lat). W 2050 r. te proporcje zmienią się na 2 do 1 zatem istnieje szansa na popyt na"dziadkowozy" ;)

Edited by Xawery1939
11 godzin temu, aflinta napisał:

Może te wąsy na przedzie mają jakąś magiczną moc przyciągania... Z drugiej strony, znam dwóch o jeden ma Audi a drugi Seata.... Czyli jednak w tym VAG coś musi być, jakaś potężna uniwersalność :D

już w latach 90...VW inspirował się sugestywnością reklam Subaru

W dniu 18.02.2020 o 09:22, Xawery1939 napisał:

.i stawiam dolara przeciwko Twoim orzechom, że poniżej 2.000 obr/min wyższy moment obrotowy będzie miała hybryda Subaru z racji silnika elektrycznego. 

Oczywiście, że tak. Nigdy nie twierdziłem inaczej. W zakresie prędkości wspomaganych przez elektryka hybryda jeździ bardzo dobrze. 

49 minut temu, Xawery1939 napisał:

. jedynie co wiem, to że obecnie w Europie na jedną osobę w wieku poprodukcyjnym (powyżej 64 lat) przypadają  tylko 3 osoby w wieku produkcyjnym (15-64 lat). W 2050 r. te proporcje zmienią się na 2 do 1 zatem istnieje szansa na popyt na"dziadkowozy"

Spoko, nie przejmuj się, rynek nie znosi "próżni..." tak czy siak zaleją Europę emigranci z innych obszarów zarówno z powodów klimatycznych, gospodarczych i politycznych...

A kto wie jak świat będzie wyglądał za 20-30 lat..? I kogo będzie na co stać lub co komu będzie potrzebne..?

Pewne jest raczej tylko to że będzie gorzej niż jest obecnie.. Przynajmniej wszystko na to wskazuje, bo pogarsza się z każdym rokiem.

6 minut temu, Szürkebarát napisał:

Nie kryguj się. Z twoich wypowiedzi wynika, że ty wiesz ale oszczędnie dawkujesz informacje.

Niestety nie.., ale mam własne przemyślenia i czarno to widzę..

Może coś tam będzie, ale pewnie mało z tego świata który znamy..

Ale to już przynajmniej nie będzie wina  E-Subaru...;)

Edited by Dzik44
16 godzin temu, house_1 napisał:

Ja to jasno identyfikuję się jako przedstawiciel środowisk LPG!

A jak masz jeszcze turbo, to można pisać LPGT i nieźle trolować innych :mrgreen:

Gaz + benzyna = normalna rodzina! :biglol:

2 godziny temu, RoadRunner napisał:

Oczywiście, że tak. Nigdy nie twierdziłem inaczej. W zakresie prędkości wspomaganych przez elektryka hybryda jeździ bardzo dobrze. 

Uzupełniając Twoje wcześniejsze zapewnienia.....co do ilości Nm oraz płynnej jazdy poniżej 2.000obr/min przy turbowiaderku ;)

Edited by Xawery1939
3 godziny temu, Dzik44 napisał:

Pewne jest raczej tylko to że będzie gorzej niż jest obecnie.. Przynajmniej wszystko na to wskazuje, bo pogarsza się z każdym rokiem.

https://en.wikipedia.org/wiki/Factfulness:_Ten_Reasons_We're_Wrong_About_the_World_–_and_Why_Things_Are_Better_Than_You_Think

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4860810/factfulness-dlaczego-swiat-jest-lepszy-niz-myslimy-czyli-jak-stereotypy-zastapic-realna-wiedza

Edited by ketivv
  • Upvote 1