Skocz do zawartości

Maska Legacy diesel EU nie pasuje do Legacy 2.5 benzyna.


aterka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi powiedzieć czy maska z Legacy diesel EU będzie pasowała do Legacy 2.5 US benzyna po wymianie zderzaka i grilla czy operacja raczej się nie uda?

Kupiłem maskę EU i nie wziąłem pod uwagę, że jest "nieco" dłuższa niż maska US. Wiedziałem, że nie spasuje do grilla ale, że jest dłuższa niestety nie.

Pytanie czy mocowanie zderzaków jest identyczne i kwestię długości rozwiążę wymianą zderzaka i grilla czy są to inne elementy?

W teorii auta są identyczne "pod blachą".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawca maski to Legacy/Outback Diesel 2012 EU. Biorca to Legacy 2.5 2011 US. Auta "identyczne" ale maski nie.

Po dopasowaniu do linii świateł jest OK (pasuje idealnie) ale wersja EU jest dłuższa (zaczep blokujący pasuje ale jest więcej maski przed zaczepem).

Różnica to kilka cm. Teraz pytanie, czy wymiana tylko zderzaka z grillem rozwiąże problem czy trzeba zmnieniać także mocowanie dla belki zderzaka i samą belkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aterka napisał:

Dawca maski to Legacy/Outback Diesel 2012 EU. Biorca to Legacy 2.5 2011 US.

Dopiero teraz się dowiedziałem, że chodzi o V generację :facepalm:

 

Godzinę temu, Oczkoo15 napisał:

Maska z polifta pasuje do przedlifta.

Maska z Outbacka pasuje do Legacy.

Maska z wersji EU nie pasuje do US :)

Informacje te dotyczą IV generacji Legacy ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę to dziwne. Przeglądnąłem sporo zdjęć i wydaje się, że problemem jest tylko zderzak. Wygląda tak, że grill w wersji US jest bardziej nachylony w kierunku kabiny.

Oczywiście to tylko zdjęcia i mogą dawać złudne wrażenie takiego stanu. Wymiarowo auta są identyczne więc nic z tego nie rozumiem.

Maska EU założona do wersji US na długości błotników i świateł pasuje idealnie. Wydaje się także, że zaczep blokujący również pasuje ale do końca tego nie sprawdziłem.

Jeśli chodzi o drzwi i błotniki to już w ogóle nie widać różnic. Przynajmniej ja nie widzę  ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...