Jump to content

Centralny zamek - Pytanie o rozwiązanie techniczne - OBK 2001


Recommended Posts

Witam ponownie. po moich seriach wcześniejszych pytań, przyszedł czas na kolejne "doposażania" samochodu "na kablach" i rozwiązaniach OEM - bez rzeźby.

Były fotele grzane, lusterka grzane, lusterko z kompasem ( faza poszukiwań idealnego) . Teraz przyszedł czas na centralny zamek :)  Przygotowania taktyczne zaczynam...

Ogólnie mój samochód ,jak na Subaru jest wypuszczonym z fabryki "golasem" i mnóstwo fajnych gadżetów z rocznika 2001 w tym samochodzie nie było (nie ,że np są,ale zepsute -sprawdzone. Po prostu nie ma). Taka wersja.

 

Pilot jest,zamyka wszystkie drzwi elegancko,ale chciałbym zamykać wszystkie drzwi nie tylko z pilota ,a "z klucza" w zamku drzwi kierowcy...

 

Teraz konkretne pytanie: czy mając pilota ,samochód jest bez alarmu, to czy  w takiej sytuacji jest opcja ,że dokupuję moduł centralnego zamka (domyślam się ,że powinien być) ,wpinam plug & play i elegancko zagra?  Teraz pytanie gdzie by miał się znajdować ten moduł?

Jeżeli chodzi o dopięcie lusterek grzanych , to w wersji USA było tak,że prawa strona miała przygotowane gniazdo lusterek do podpięcia grzanego,a strona kierowcy nie (żeby nie było możliwości łatwym kosztem dopiąć grzanych). Trzeba było wymienić wiązkę drzwi kierowcy (uwaga na kostki w wiązce!!!. Amerykany się w tym względzie różnią od EU!!!) + drobna modyfikacja niewpływająca  w żadnym stopniu na oryginalność (nawet laik ogarnie moda)

Teraz pytanie,czy jakieś ekstra wiązki musiałbym do takiego modułu również dokupić?  Jeżeli chodzi o lustra,to któryś z kolegów na forum z pamięci powiedział (trafnie),że wiązka główna była przyjemna pod robotę P&P. Jak to z tym ewentualnym modułem by było? też P&P bo jakaś kostka jest wolna i czeka na ewentualny moduł?

 

Ciekawostka: najlepszy hit... mój samochód nawet nie ma immo ;P i jest to czasem plus, bo klucz dorabiam za 30zł ;) 

Ps. ma ktoś może listę pełnego wyposażenia w Outback 1998-2004? Jak się rozochocę to koniec... będę przepinał, podpinał,aż będzie full opcja ;)

 

 

 

Edited by Qubu666-Baja
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...