Skocz do zawartości

subaru xv 2019 exclusive brak możliwości transferu kontaktów z iphone


alfik1

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon paruje się  prawidłowo przez BT oraz system i telefon pytają o przeniesienie kontaktów, co po potwierdzeniu nie następuję, a  ikonka "kontakty" pozostaje nieaktywna tak samo jak ikona wiadomości. Działa tylko wybieranie ostatniego numeru. Reasumując zestaw głośnomówiący przez BT nadaje  się tylko do odbierania połączeń. Sprawdzono na dwóch różnych telefonach: iphone se i iphone 8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w  przypadku iOSów.
Ale w przypadku Androida 9 - podczas łączenia (pierwszy raz) stacji multimedialnej  z telefonem to właśnie w telefonie muszę potwierdzić (czytaj wydać zgodę) na dostęp do wiadomości/kontaktów.

Po krótkiej chwili wszystko jest dostępne w stacji multimedialnej.
W instrukcji nic nie piszą?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ovi napisał:

Nie wiem jak to jest w  przypadku iOSów.
Ale w przypadku Androida 9 - podczas łączenia (pierwszy raz) stacji multimedialnej  z telefonem to właśnie w telefonie muszę potwierdzić (czytaj wydać zgodę) na dostęp do wiadomości/kontaktów.

Po krótkiej chwili wszystko jest dostępne w stacji multimedialnej.
W instrukcji nic nie piszą?

W iOS jest dokładnie tak samo, tyle, że u mnie, podobnie jak u kolegi, też za nic nie mogę przenieść kontaktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Levorgu przenosi tylko nie wszystkie, trzeba jej udostepnic z poziomu ustawien Bluetooth w iPhone i pierwsze przenoszenie kontaktow trwalo wiecznosc. 

 

Sprawdz opcje w iPhonie:

 

Ustawienia - Bluetooth - Udostepnianie konktaktow - Ulubione, Lista Polaczen, Wszystkie kontakty. 

 

Subaru Starlink - Wszystkie Kontakty

 

Ustawienia prywatnosci - Kontakty - Subaru Starlink

 

Jak to funkcjonuje, nie wiem, ale zauwazylem jesli telefon znajduje sie w trybie oszczedzania baterii, to nie aktualizuje informacji w tle, wiec nie wyswietla zaktualizowana lista kontaktow lub polaczen. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, alfik1 napisał:

Niestety żaden ze sposobów nie działa. Wszystkie zgody i udostępnienia udzielone. Instrukcja tez nie przewiduje takich sytuacji. Spróbuje dla porównania pożyczyć jakiś tel na androidzie dla porównania. 

Spróbuj wykasować telefon z listy urządzeń sparowanych i zrobić to na nowo. U mnie iphone 6s i X działa bez problemu od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...