Jump to content

subaru xv 2019 exclusive brak możliwości transferu kontaktów z iphone

Recommended Posts

Telefon paruje się  prawidłowo przez BT oraz system i telefon pytają o przeniesienie kontaktów, co po potwierdzeniu nie następuję, a  ikonka "kontakty" pozostaje nieaktywna tak samo jak ikona wiadomości. Działa tylko wybieranie ostatniego numeru. Reasumując zestaw głośnomówiący przez BT nadaje  się tylko do odbierania połączeń. Sprawdzono na dwóch różnych telefonach: iphone se i iphone 8. 

Nie wiem jak to jest w  przypadku iOSów.
Ale w przypadku Androida 9 - podczas łączenia (pierwszy raz) stacji multimedialnej  z telefonem to właśnie w telefonie muszę potwierdzić (czytaj wydać zgodę) na dostęp do wiadomości/kontaktów.

Po krótkiej chwili wszystko jest dostępne w stacji multimedialnej.
W instrukcji nic nie piszą?

• Upvote 1

10 godzin temu, ovi napisał:

Nie wiem jak to jest w  przypadku iOSów.
Ale w przypadku Androida 9 - podczas łączenia (pierwszy raz) stacji multimedialnej  z telefonem to właśnie w telefonie muszę potwierdzić (czytaj wydać zgodę) na dostęp do wiadomości/kontaktów.

Po krótkiej chwili wszystko jest dostępne w stacji multimedialnej.
W instrukcji nic nie piszą?

W iOS jest dokładnie tak samo, tyle, że u mnie, podobnie jak u kolegi, też za nic nie mogę przenieść kontaktów. 

W Levorgu przenosi tylko nie wszystkie, trzeba jej udostepnic z poziomu ustawien Bluetooth w iPhone i pierwsze przenoszenie kontaktow trwalo wiecznosc. 

Sprawdz opcje w iPhonie:

Ustawienia - Bluetooth - Udostepnianie konktaktow - Ulubione, Lista Polaczen, Wszystkie kontakty. 

Subaru Starlink - Wszystkie Kontakty

Ustawienia prywatnosci - Kontakty - Subaru Starlink

Jak to funkcjonuje, nie wiem, ale zauwazylem jesli telefon znajduje sie w trybie oszczedzania baterii, to nie aktualizuje informacji w tle, wiec nie wyswietla zaktualizowana lista kontaktow lub polaczen. 

Niestety żaden ze sposobów nie działa. Wszystkie zgody i udostępnienia udzielone. Instrukcja tez nie przewiduje takich sytuacji. Spróbuje dla porównania pożyczyć jakiś tel na androidzie dla porównania. 

Godzinę temu, alfik1 napisał:

Niestety żaden ze sposobów nie działa. Wszystkie zgody i udostępnienia udzielone. Instrukcja tez nie przewiduje takich sytuacji. Spróbuje dla porównania pożyczyć jakiś tel na androidzie dla porównania. 

Spróbuj wykasować telefon z listy urządzeń sparowanych i zrobić to na nowo. U mnie iphone 6s i X działa bez problemu od początku.