Jump to content

Karol95
 Share

Recommended Posts

Witam chcialbym Was spytać o wymianę żarówki pozycyjnej lewej z przodu, czytałem kilka postów lecz nadal nie jestem pewien jaki sposób wybrać. Wyczytałem iż można zrobić to wyciągając lampę lub akumulator. Co się tyczy akumulatora to ktoś napisal że mogą być problemy po ponownym podłączeniu, proszę Was o pomoc i serdeczne pozdrawiam .

SUBARU IMPREZA GH 2.0 ACTIVE 150 KM 2010r.

Witam,

Można też skręcić koła w prawo, odkręcić i wyjąć kilka klipsów mocujących lewe nadkole (od  przodu samochodu). Następnie odgiąć nadkole i jest dostęp do mocowania żarówki pozycyjnej.

• Upvote 1

22 minuty temu, Marcin M napisał:

Witam,

Można też skręcić koła w prawo, odkręcić i wyjąć kilka klipsów mocujących lewe nadkole (od  przodu samochodu). Następnie odgiąć nadkole i jest dostęp do mocowania żarówki pozycyjnej.

Okej, chciałem spróbować przez wymontowanie akumulatora bo wtedy dostęp byłby idealny ale właśnie gdzieś wyczytałem że mogą być jakieś problemy z komputerem pokładowym przy ponownym podłączeniu. 

47 minut temu, Karol95 napisał:

Okej, chciałem spróbować przez wymontowanie akumulatora bo wtedy dostęp byłby idealny ale właśnie gdzieś wyczytałem że mogą być jakieś problemy z komputerem pokładowym przy ponownym podłączeniu. 

Od nadkola nie dojdziesz, musisz wyjąć akumulator, żadnych problemów nie będzie.

Edited by koziolek

1 godzinę temu, koziolek napisał:

Od nadkola nie dojdziesz, musisz wyjąć akumulator, żadnych problemów nie będzie.

Zgadza się, akumulator można śmiało odłączyć.

Co do tego czy się nie dojdzie?

image.thumb.png.a6e0795bab694ed4cd104f9a154245b2.png

• Thanks 1