Skocz do zawartości

Blokada - odblokowanie po 7000km


GALAXY

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne że prawda :mrgreen: , a żeby to przyspieszyć to nalezy się udac do najbliższego Pana Mietka co kręci liczniki, i dobić do tech 7000 km, od razu skoczy Ci moc o ok 50 KM. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GALAXY, o matko - kto Ci to powiedział :?:

Gdzie kupiłeś to auto?

 

Pasujące do opisu to czarny WRX sprowadzany chyba z Niemiec, z małym przebiegiem (stał najpierw przez pół roku w Gnieźnie, potem w Warszawie) ... ?

 

A nie jest tak :wink: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, tylko Cię proszę, nie zdradzaj tej drugiej tajemnicy.

 

No wiesz, z tym pokrętłem od zaworu zwiększającego doładowanie w turbinie.

 

:mrgreen:

 

Mówisz o tym dodatkowym bolcu pod pedałem gazu, co jak sie wykręci , to daje dodatkowe konie :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w Gdansku w salonie Subaru i tam mi to powiedziała pani, ktora sprzedaje. Ja sie nie znam i dlatego sie pytam .

 

:shock: :shock: :shock:

 

Nie chce mi się w to wierzyć.

 

Chociaż sam słyszałem z zaufanych źródeł, że kiedyś to salonu subaru przyjechał klient z innego salonu, któremu w tym pierwszym wytłumaczono, że reduktor... włącza napęd 4x4 :shock:.

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ? zachowujecie sie jak dzieciaki, umiecie sie tylko smiac i nabijac, myslalem ze to forum słuzy do wymiany pewnych informacji oraz zdobywania wiedzy.

 

skad ja mam wiedziec takie rzeczy, tak mi kobieta powiedziała i tyle, moze chciała mnie podjarac zebym kupił itd, a wy sobie jajca robicie.

 

połowa z was to nie powinnna tu zawierac z głosu, bo jest za tempa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ? zachowujecie sie jak dzieciaki, umiecie sie tylko smiac i nabijac, myslalem ze to forum słuzy do wymiany pewnych informacji oraz zdobywania wiedzy.

 

No służy :roll:. Odpowiedzieliśmy Ci przecież na początku. Przecież nie jest to sąd, w którym odpowiada się precyzyjnie na każde pytanie, a forum i tu można (a wręcz należy!) stosować różne formy - w tym odpowiedź ironiczną.

 

Nota bene nie wróżę Ci tu błyskotliwej kariery, jeśli zaczynasz od mówienia, że jesteśmy tępi.

I to jeszcze robiąc przy tym byka ortograficznego :razz: :mrgreen:.

 

A wracając do meritum: jak część forumowiczów wie, mam dość dobre źródło(a) informacji z różnych ASO (a ostatnio to już w ogóle super źródło :mrgreen: ). I, jak zwykle, medal ma dwie strony - mogą się mylić dealerzy, ale klienci też nierzadko nie do końca rozumieją, co się do nich mówi. Z tego, co wiem, rzeczona "Pani z Gdańska" jest technicznie jednym z najlepszych dealerów w całej sieci SIP, ogarnia temat i w życiu by takiej bzdury nie powiedziała. Mogła jedynie zasugerować, że w miarę użytkowania samochodu, np. wypala się wydech (katalizatory), zmieniają się mapy w komputerze w zależności od stylu jazdy itp. itd. i w rezultacie po kilku tysiącach kilometrów wóz może chodzić lepiej, niż tuż po jego odebraniu. A te 7000 podała pewnie jako wartość przybliżoną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

połowa z was to nie powinnna tu zawierac z głosu, bo jest za tempa !

 

ja słyszałem że po 10 tysiącach km auto z 4WD staje się 5WD - napędzane jest jeszcze koło zapasowe dla polepszenia trakcji.

 

Uwierzyłem, bo "tempy" jestem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje 8).

 

Ktoś powie w przenośni, że "po jakichś 7000 i dostosowaniu map w komputerze samochód będzie jeździł szybciej", inny to zrozumie "dokładnie przy 7000 następuje przełączenie w komputerze, powodujące natychmiast dodanie mocy" i wytłumaczy sobie to, że "w takim razie do 7000 jest tam blokada"...

 

I w ten sposób bogu ducha winna Pani M. od Dukiewicza została niechcący autorem jednej z największych bzdur w historii tego forum :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...