Skocz do zawartości

Subariada - Korsyka - 12-20 sierpnia 2021


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.01.2020 o 15:26, Miłosz Rzeźnik napisał:

Niestety promy chodzą teraz raz dziennie i to różnie w zależności od dnia. Ale mamy to ogarnięte i uczestnicy dostaną namiar na konkretny prom i konkretną godzinę.

@Miłosz Rzeźnik, zamierzam przypłynąć promem z Tulonu, który jest w Bastia 4g przed wami. Powrót też planuję innym promem który wypływa dużo później niż Wasz.

Czy mogę już kupować bilet? Czy mogą być jeszcze jakieś zmiany w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dzioba napisał:

@Miłosz Rzeźnik, zamierzam przypłynąć promem z Tulonu, który jest w Bastia 4g przed wami. Powrót też planuję innym promem który wypływa dużo później niż Wasz.

Czy mogę już kupować bilet? Czy mogą być jeszcze jakieś zmiany w tej kwestii?


Nie widzę problemów.

A jakby się ktoś śpieszył, to to jest własciwy prom z Bastii:
 

PROM_KORSYKA_LIV_BAS_Subaru.jpg

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Izotom napisał:

UWAGA!

Trzeba przygotować się na II rundę wyborów prezydenckich, która może wypaść na 24 maja. No chyba, że nam panujący Prezydent Rzeczypospolitej - już nie wszystkich Polaków - wygra w I turze tj. 10 maja.

 

Ołłł shit....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @Fala "nie może otrzymywać wiadomości" - musisz sobie coś zmienić w ustawieniach chyba, nie masz teraz dostępu do poczty forumowej, a to jest koniecznie.

 

UWAGA wszyscy zapisanie - właśnie wrzuciłem Wam na pocztę wątek poświęcony tej wyprawie Tam oczywiście jak zwykle link do tabelki do uzupełnienia W TRYBIE PILNYM oraz dane finansowe.

 

 

Przy okazji - kto jeszcze czyta ten wątek - warto się dopisywać na listę rezerwową, ponieważ życie pokazuje, że dość często bywają "rezygnanci" i wtedy jest szansa na "wskoczenie" na wolne miejsce.

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Kolega @Fala "nie może otrzymywać wiadomości"

Miałem pełna skrzynkę, powinno już działać.

Dziękuję.

 

PS: Outback manual z reduktorem - to odpadam?

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Izotom napisał:

Poza tym w trudny teren wjeżdża tylko Miłosz swoim samochodem, a reszta go później wyciąga. To taka wieloletnia tradycja ... tzn. praktyka ;)


Ale żeby zmienić tradycję, to specjalnie na wniosek @Izotom przygotujemy taki odcinek 2 km bardzo wąską dróżką zarośniętą makią. Jak mówi słownik "makia charakteryzuje się dużym udziałem gatunków ciernistych i kolczastych" :evil2::evil2::evil2:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

odcinek 2 km bardzo wąską dróżką zarośniętą makią. Jak mówi słownik "makia charakteryzuje się dużym udziałem gatunków ciernistych i kolczastych" 

Bardziej dbający o lakier - najlepiej podgłośnić radio. ;):D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Miłosz Rzeźnik napisał:


Ale żeby zmienić tradycję, to specjalnie na wniosek @Izotom przygotujemy taki odcinek 2 km bardzo wąską dróżką zarośniętą makią. Jak mówi słownik "makia charakteryzuje się dużym udziałem gatunków ciernistych i kolczastych" :evil2::evil2::evil2:

Chyba zapomniałeś kto jest kierowcą ... I chyba zapomniałeś kto zaraz po Tobie podjeżdżał pod górę w Mołdawii. 3 dni po odebraniu auta od lakiernika, Iza poprawiała lakier za pomocą gałęzi uznając, że auto jest za czyste: dosłownie jak pies po kąpieli.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...