Jump to content

Subariada - Korsyka - 13-21 maja 2021

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gaja, 10 miesięcy, foto z dwutygodniowej wyprawy po Gruzji (70% namiotowo). Podróżuje z bratem lat 3 i siostrą lat 5... W tym roku Gaja w kwietniu będzie mieć 18 miesięcy i widzimy się z nią oraz je

Poza tym w trudny teren wjeżdża tylko Miłosz swoim samochodem, a reszta go później wyciąga. To taka wieloletnia tradycja ... tzn. praktyka 

Ja byłem przekonany, że Wy z @Justi macie już matury... 

Posted Images

Posted (edited)

@dzioba wypadł, niechaj @jaw wskoczy na  główną listę. Czyli:

1 Elżbieta Maj 2os
2 goashi 2os. + 1dz.
3 muka 2 os.
4 dulo77 3os.
5 przemekka 2 os.
6 Izotom 2os.
7 Subary 2 os.
8 Urabus 2os.
9 jaw 2os.
10 mp3g 2os. + 1dz.

Edited by Miłosz Rzeźnik

Ja w kwestii formalnej. W Rumunii była palinka, w Bułgarii rakija. Czy Korsyka też może nas uraczyć jakimś specyficznym miejscowym trunkiem :mrgreen:

6 minut temu, muka napisał:

Ja w kwestii formalnej. W Rumunii była palinka, w Bułgarii rakija. Czy Korsyka też może nas uraczyć jakimś specyficznym miejscowym trunkiem :mrgreen:

Korsyka to orgia smaków. W tym alkoholowych. Ja oszlałem na miejscu, można wydać każdą fortunę na spożywkę.

• Upvote 1

Zrobiłem porządki - wygląda na to, że nowa lista jest pełna, wszyscy nowi dostali dostęp do wątku pocztowego. Jeśli ktoś jest pominięty - proszę dać znać. Jeśli ktoś z listy nie może potwierdzić przyszłego roku - trzeba zrobić miejsce dla innych chętnych i nie straszyć "pełną listą".

• 2 months later...

Drogie ekipy! Po okresie niebytności na forum (byłem w lesie, jak już pisałem) wróciłem. Zrobiłem podsumowania, tabelki, całki i różniczki i wychodzi mi na to, że mamy na majową Korsykę 10 ekip czyli komplet. Zgodnie z poprzednim postem wszyscy macie dostęp do poczty. Tam są zadania dla nowych i starych "zapisanych". Proszę sprawdzić.
PS. Pozdrowienia z Korsyki (29 stopni C) :P

Proszę na rezerwę, na początku byliśmy na liście, potem zmieniony termin nam nie pasował :upside-down-face_1f643-small: ale majówka 2021 bardzo pasuje, a i towarzystwo zacne :)

W dniu 17.09.2020 o 18:00, Miłosz Rzeźnik napisał:

Drogie ekipy! Po okresie niebytności na forum (byłem w lesie, jak już pisałem) wróciłem. Zrobiłem podsumowania, tabelki, całki i różniczki i wychodzi mi na to, że mamy na majową Korsykę 10 ekip czyli komplet. Zgodnie z poprzednim postem wszyscy macie dostęp do poczty. Tam są zadania dla nowych i starych "zapisanych". Proszę sprawdzić.
PS. Pozdrowienia z Korsyki (29 stopni C) :P

Ja pozdrawiam z Poznania dzisiaj 28 st,. a w słońcu jak kosiłem trawę to było pewnie z 35 st  Prawie jak na Korsyce. :)